1. KONTRAT MÜHENDİSİ (KATAR) - yenibiris.com

Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. KONTRAT MÜHENDİSİ (KATAR) Katar iş ilanına başvurabilirsiniz. KONTRAT MÜHENDİSİ (KATAR) iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/kontrat-muhendisi-katar-is-ilani/703686

2. MAKİNA MÜHENDİSİ (KATAR) - Yenibiris.com

Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. MAKİNA MÜHENDİSİ (KATAR) Katar iş ilanına başvurabilirsiniz. MAKİNA MÜHENDİSİ (KATAR) iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/makina-muhendisi-katar-is-ilani/591193

3. YAPI TASARIM MÜHENDİSİ (KATAR) - Yenibiris.com

Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. YAPI TASARIM MÜHENDİSİ (KATAR) Katar iş ilanına başvurabilirsiniz. ... VFA ELEKTRİK VE KABLO SAN. VE TİC.
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/yapi-tasarim-muhendisi-katar-is-ilani/653572

4. Eurobank Tekfen Alanya Şb.Şube Asistanı İş İlanı - Antalya ...

Eurobank Tekfen Alanya Şb.Şube Asistanı Antalya iş ilanına ... Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 31.01.2017 tarihli, ...
https://www.yenibiris.com/eurobank-tekfen/alanya-sb-sube-asistani-is-ilani/129743

5. Proses Güvenliği Şefi / Mühendisi - Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. [İstanbul(Avr.) - 02.04.2018]

EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ !  1974 yılında Tekfen Holding bünyesinde kurulan ve günümüzde faaliyetlerini Toros Tarım adı altında sürdüren Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu, iş hacmi, ürün/hizmet yelpazesi ve pazar payıyla Türkiye’nin kendi alanındaki en büyük ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=19bYzEwCsy0%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

6. ELEKTRİK MÜHENDİSİ (KATAR) - yenibiris.com

ELEKTRİK MÜHENDİSİ (KATAR) iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/elektrik-muhendisi-katar-is-ilani/702970

7. Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. Atölye Formeni İş İlanı - Katar ...

Şirketimiz KATAR Şantiyelerinde çalışmak üzere İş Makinaları Tamir ve Bakımında tecrübeli Atölye Formeni ... (Firmalar için) Şifremi Unuttum; ...
https://www.yenibiris.com/baytur-insaat-taahhut-a-s/atolye-formeni-is-ilani/44324

8. YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. Mak.Müh.-Katar İş İlanı - Seçiniz... iş ...

Yüksel İnşaat’ın şu anda Türkiye’nin yanısıra Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Dubai, Katar, Ürdün ve Libya’da devam eden önemli altyapı ve inşaat projeleri bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/yuksel-insaat-a-s/mak-muh-katar-is-ilani/237526

9. QATAR AIRWAYS Cabin Crew İş İlanı - Katar iş İlanları ...

QATAR AIRWAYS Cabin Crew Katar iş ilanına başvurabilirsiniz. Cabin Crew iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/qatar-airways/cabin-crew-is-ilani/243595

10. Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. SAHA MÜHENDİSİ (KATAR) İş ...

SAHA MÜHENDİSİ (KATAR) iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/saha-muhendisi-katar-is-ilani/643198

11. AL EMADI Mermer Fabrika ve Montaj İşçisi İş İlanı - Katar ...

Mermer Fabrika ve Montaj İşçisi iş ilanları ve tüm Katar iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan AL EMADI tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/al-emadi/mermer-fabrika-ve-montaj-iscisi-is-ilani/285017

12. ÇEVRE MÜHENDİSİ (KATAR) - Yenibiris.com

* Çok iyi derecede İngilizce bilen ... The construction of Kiev Boryspil International Airport Development Project in Ukraine, ... Eleman İlanları (5729)
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/cevre-muhendisi-katar-is-ilani/511645

13. Eurobank Tekfen İSKENDERUN ŞUBE KURUMSAL PORTFÖY YÖNETMENİ ...

Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 31.01.2017 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
https://www.yenibiris.com/eurobank-tekfen/iskenderun-sube-kurumsal-portfoy-yonetmeni-is-ilani/196561

14. PAR DANIŞMANLIK Hemşire Aranmaktadır Katar İş İlanı ...

İyi derecede ingilizce ve arapça bilen Hemşire aranmaktadır . Özet Bilgiler. Pozisyon: Hemşire; Benzer Pozisyonlar: ... DR.NEZİH KARACA KLİN ...
https://www.yenibiris.com/par-danismanlik/hemsire-aranmaktadir-katar-is-ilani/791128

15. Mali İşler Müdürü - yenibiris.com

Kardelen, İstanbul (Dudullu - İkitelli), Kocaeli (Gebze - İzmit) ve Azerbaycan / Bakü’ de bulunan mağazalarında ürünlerinin sunum ve satışını yapmaktadır. Ayrıca gelişmekte olan ihracat ağı ile (ALMANYA, FRANSA, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, IRAK, KATAR, RUSYA, FİLDİŞİ, GABON vb.) sektördeki yerini güçlendirmeye devam etmektedir.
https://www.yenibiris.com/kardelen-is-elbiseleri-san-tic-ltd-sti/mali-isler-muduru-is-ilani/795853

16. Makine Mühendisi - İş İlanları - Kariyer Fırsatları ...

GEMTAŞ sektöründeki konumunu ve iş kalitesi ve Pazar payını araştırma ve yönetim kabiliyetini arttırıp sağlamlaştırdıktan sonra bu tecrübesini uluslararası alana yaymayı hedeflemiş, Azerbaycan, Rusya, Romanya, Kazakistan, Katar ve Libya gibi ülkelerde faaliyetlere bulunarak uluslararası alanda da tanınan, bilinen güven duyulan bir firma olmuştur.
https://www.yenibiris.com/gemtas-genel-muhendislik-taahhut-sanayi-ve-ticaret-a-s/makine-muhendisi-is-ilani/362276

17. PALAZOĞLU TARIM ALETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Teknik ...

Türkiye'nin her bölgesinde 200'e varan bayilerinin yanı sıra, servisleri ile de her zaman müşterilerinin yanındadır.Yurt dışında Fransa, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Avusturya, Slovenya, Slovakya, Macaristan, Litvanya, Hırvatistan, Makedonya, Uruguay, Umman, Katar, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Burkina Faso, Liberya ve diğer Afrika ülkelerine ihracatı devam etmektedir.
https://www.yenibiris.com/palazoglu-tarim-aletleri-san-ve-tic-ltd-sti/teknik-ressam-is-ilani/796500

18. KARDELEN İŞ ELBİSELERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. Şoför ve İdari ...

Kardelen, İstanbul (Dudullu - İkitelli), Kocaeli (Gebze - İzmit) ve Azerbaycan / Bakü’ de bulunan mağazalarında ürünlerinin sunum ve satışını yapmaktadır. Ayrıca gelişmekte olan ihracat ağı ile (ALMANYA, FRANSA, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, IRAK, KATAR, RUSYA, FİLDİŞİ, GABON vb.) sektördeki yerini güçlendirmeye devam etmektedir.
https://www.yenibiris.com/kardelen-is-elbiseleri-san-tic-ltd-sti/sofor-ve-idari-isler-elemani-is-ilani/795261

19. QATAR AIRWAYS Cabin Crew İş İlanı - Katar iş İlanları ...

To be considered for this opportunity, you need to meet the following: •Minimum age of 20 years •Minimum arm reach of 212 cms on tip toes •Minimum high school education with fluency in written and spoken English required • A willingness to relocate to Doha, Qatar • An outgoing personality, good interpersonal skills and the ability to work in a multi-national team environment We are interested in meeting with outstanding individuals to be a part of our winning team.
https://www.yenibiris.com/qatar-airways/cabin-crew-is-ilani/220348

20. Satış Danışmanı

Satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar. -- En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık sektöründe deneyimli, Güleryüzlü, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, Yoğun tempoda hızlı ve dikkatli olabilen, Moda ile ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Bağdat Caddesi ve Nişantaşı mağazalarımızda çalışacak, İSTANBUL BAĞDAT CADDESİ ve NİŞANTAŞI civarında ikamet eden. Tam zamanlı çalışabilecek. -- Mağaza Satış Danışmanı Satış Temsilcisi -- İstanbul Anadolu İstanbul Avrupa
https://www.secretcv.com/beyyoglu-tekstil-urunleri/satis-danismani-is-ilanlari-1031709