KariyerYolu.com
İş İlanı Arama mersin forum iş ilanları araması için yaklaşık 6,895 sonuç içinden 1 - 15 arasındakiler görüntüleniyor

Mersin Forum Iş Ilanları
LC Waikiki MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- MERSİN FORUM AVM Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Satış alanında tüm Mersin(İçel) ...
www.yenibiris.com/lc-waikiki/magaza-satis-danismani-mersin-forum-avm-is-ilani/541424
Forum Mersin AVM'de yeni açılacak mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız. -- Tercihen gelinlik ve abiye sektöründe mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Liderlik vasıfları gelişmiş, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, 28 yaş ve üzeri, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek bayan adaylar aramaktayız. -- Müdür -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/oleg-cassini/magaza-muduru-forum-mersin-avm-is-ilanlari-837517
Pratik, sorun çözücü, yaratıcı ve pozitif düşünebilen,Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı konusunda deneyimli...
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=CG%2faOor4y5c%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0
  Mersin Forum EFOR mağazamızda çalışmak üzere erkek giyim sektöründe çalışmış tecrübeli Satış Danışmanları aranmaktadır.          -- En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Nebim Winner-Nebim V3programını kullanabilen, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Genç, dinamik, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)   -- Danışman Satış Temsilcisi Sorumlu Temsilci -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/efor-giyim/efor-satis-danismani-mersin-forum-is-ilanlari-839467
Hilton Adana & Mersin Masör Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Konuk Ağırlama alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da.
www.yenibiris.com/hilton-adana-mersin/masor-is-ilani/693898
OXXO Satış Danışmanı/Mersin Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Satış alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
www.yenibiris.com/oxxo/satis-danismani-mersin-is-ilani/656432
Bu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun. -- En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Mersin Forum AVM Mağazamız için Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur. -- Satış Temsilcisi -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/greyder-kavsan-ayakkabi/mersin-forum-avm-satis-danismani-is-ilanlari-837677
Mersın bölgesindeki Kipa -Carrefour -Forum Alışveriş Merkezi'nde Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Elemanı arıyoruz. Çocuklara aktivite yaptıracak, Oyun alanında çocukların vakit geçirmesine yardımcı olacak. -- Çocuk Gelişimi mezunu ve minimum lise mezunu İletişim becerisi yüksek, 20-30 yaşları arasında, Güleryüzlü, pozitif, dinamik, Çocuk eğlence alanında daha önce tecrübesi olan, Bay-Bayan -- Danışman Eleman Müşteri Temsilcisi Satış Temsilcisi Sorumlu -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/playland/mersin-kipa-carrefour-forum-is-ilanlari-839821
Carrefoursa Mersin CarrefourSA Reyon şefi Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Satış alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/carrefoursa/mersin-carrefoursa-reyon-sefi-is-ilani/719801
MİMAŞ A.Ş. Elektrik Mühendisi Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Mühendislik alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da.
www.yenibiris.com/mimas-a-s/elektrik-muhendisi-is-ilani/93641
... (FORUM TRABZON AVM ) Trabzon iş ilanına başvurabilirsiniz. Güvenlik Hizmetleri alanında tüm Trabzon iş ilanları Yenibiris.com'da ...
www.yenibiris.com/genser-guvenlik-sistemleri-a-s/ozel-guvenlik-gorevlisiforum-trabzon-avm-is-ilani/661978
European Tobacco A.Ş Elektrik Teknisyeni Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Üretim / İmalat alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da.
www.yenibiris.com/european-tobacco-a-s/elektrik-teknisyeni-is-ilani/719304
European Tobacco A.Ş Muhasebe Elemanı Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Üretim / İmalat alanında tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da.
www.yenibiris.com/european-tobacco-a-s/muhasebe-elemani-is-ilani/713372
FLO MAĞAZACILIK GAZİANTEP FORUM- SATIŞ DANIŞMANI Gaziantep iş ilanına başvurabilirsiniz. Satış alanında tüm Gaziantep iş ilanları Yenibiris.com'da
www.yenibiris.com/flo-magazacilik/gaziantep-forum-satis-danismani-is-ilani/578283
SATIŞ DANIŞMANI - TRABZON FORUM AVM iş ilanları ve tüm Trabzon iş ilanları Yenibiris.com'da. ... ÇEYREK PART-TIME SATIŞ DANIŞMANI-ORDU. Ordu. Son 1 Hafta.
www.yenibiris.com/polaris/satis-danismani-trabzon-forum-avm-is-ilani/416018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki >