1. ATÖLYE USTASI, FORMEN ve OPERATÖRLER (KAZAKİSTAN)

Doğuş Gülsan Adi Ortaklığı olarak üstlenmiş olduğumuz Kazakistan Almaata'da devam eden yol inşaatı projesinde görevlendirilmek üzere ‘‘ATÖLYE USTASI, FORMEN ve OPERATÖRLER’’ arıyoruz. 1. Atölye Ustası (Torna Ustası, Oto Elektrik, Ağır Şasi, Hafif Şasi, Kaynakçı, Kaportacı) : Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli 2.
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/atolye-ustasi-formen-ve-operatorler-kazakistan-is-ilani/494527

2. TEMESİST Gıda Mühendisi İş İlanı - Kazakistan iş İlanları ...

TEMESİST Gıda Mühendisi Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. Gıda Mühendisi iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan TEMESİST tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/temesist/gida-muhendisi-is-ilani/648526

3. Aselsan Mühendis İş İlanı - Kazakistan iş İlanları ...

Aselsan Mühendis Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. Mühendis iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Aselsan tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/aselsan/muhendis-is-ilani/340991

4. Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. Draftsman İş İlanı - Kazakistan ...

Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. Draftsman Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. Draftsman iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/baytur-insaat-taahhut-a-s/draftsman-is-ilani/346794

5. Seha Company Üretim Kalite Müdürü İş İlanı - Kazakistan iş ...

Seha Company Üretim Kalite Müdürü Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. Üretim Kalite Müdürü iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Seha Company tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/seha-company/uretim-kalite-muduru-is-ilani/718097

6. New Business Solutions TOPOGRAF İş İlanı - Kazakistan iş ...

TOPOGRAF iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan New Business Solutions tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/new-business-solutions/topograf-is-ilani/88925

7. MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN)

Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN) Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN) iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/mali-ve-idari-isler-muduru-kazakistan-is-ilani/550994

8. Dsg İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic.Ltd.Şti ELEKTRİK ...

Dsg İnsan Kaynakları Ve Danışmanlık Tic.Ltd.Şti ELEKTRİK İŞLERİ YÖNETİCİSİ Kazakistan iş ilanına başvurabilirsiniz. ELEKTRİK İŞLERİ YÖNETİCİSİ iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/dsg-insan-kaynaklari-ve-danismanlik-tic-ltd-sti/elektrik-isleri-yoneticisi-is-ilani/164776

9. Bina Otomasyon Sistemi Uzmanı - Yenibiris.com

Firmamız; Türkiye ve Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Libya, Irak gibi ülkelerde bir çok “Bina Otomasyon Sistemi” projesini başarıyla tamamlamış profesyonel bir ekiple müşterilerimize hizmet vermektedir.
https://www.yenibiris.com/boss-bina-otomasyon-sistemleri-san-ve-tic-ltd-sti/bina-otomasyon-sistemi-uzmani-is-ilani/663237

10. YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. Kısım Şefi İş İlanı - Katar iş İlanları ...

Yüksel İnşaat’ın şu anda Türkiye’nin yanısıra Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Dubai, Katar, Ürdün ve Libya’da devam eden önemli altyapı ve inşaat projeleri bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/yuksel-insaat-a-s/kisim-sefi-is-ilani/220998

11. PORT VOYAGE TRAVEL Otel Rehberi ve Kokartlı Rehber İş ...

Kazakistan pazarında faaliyet gösteren firmamıza Alanya, Side, Belek, Antalya ve Kemer bölgelerinde görevlendirilmek üzere deneyimli otel rehberi ve kokartlı rehber alınacaktır.
https://www.yenibiris.com/port-voyage-travel/otel-rehberi-ve-kokartli-rehber-is-ilani/501820

12. TEKNO TASARIM VE YAPI TEKNiK A.Ş. Proje Sorumlusu İş ...

Kazakistan şantiyemizde, bir spor tesisinin elektro mekanik-tesisat, havalandırma ve yüzme havuzu, sauna-buhar odası elektro-mekanik tesisatlar ile ince işler imalatında, “Proje Sorumlusu” olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/tekno-tasarim-ve-yapi-teknik-a-s/proje-sorumlusu-is-ilani/549508

13. TEKNO TASARIM VE YAPI TEKNiK A.Ş. Makine Mühendisi İş ...

Kazakistan şantiyemizde, bir spor tesisinin elektro mekanik-tesisat, havalandırma ve yüzme havuzu, sauna-buhar odası elektro-mekanik tesisatlar ile ince işler imalatında, “Makine Mühendisi” olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/tekno-tasarim-ve-yapi-teknik-a-s/makine-muhendisi-is-ilani/821411

14. DRAGON DEMİRYOLLARI ve KONTEYNER ... - yenibiris.com

Dragon Shipping And Multimodal olarak; proje taşımacılığı, konteyner, tren, ve kombine taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Merkez ofisi İstanbul’da bulunun şirketimizin Rusya, Türkmenistan, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Afganistan, Gürcistan, Irak ve İran’da temsilci acenteleri bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/dragon-demiryollari-ve-konteyner-tasimacilik-loj-tic-a-s/deniz-operasyon-uzmani-is-ilani/389752

15. BELDA İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Şantiye Şefi İş İlanı ...

BELDA İNŞAAT kuruluşundan 1999 yılına kadar Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Türkmenistan ve Türkiye'deki çeşitli projelerde hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra BELDA İNŞAAT faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yükleyici olarak anahtar ...
https://www.yenibiris.com/belda-insaat-taahhut-tic-ltd-sti/santiye-sefi-is-ilani/569663

16. Migros Ticaret AŞ. ANTALYA MANAVGAT ... - yenibiris.com

Türkiye ve Avrupa'da ilk kez "Kasiyersiz Kasa" sistemi Ankara Alışveriş merkezi içindeki hipermarkette Türk tüketicisine tanıştırılmıştır. 2001 yılında Doğu’da Rusya, Kazakistan, Azerbaycan gibi ülkelerden sonra ilk kez Batı’da Bulgaristan Ramstore hipermarket hizmete girmiştir. Migros Türkiye’deki 3.
https://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/antalya-manavgat-turkmall-migros-magaza-personeli-is-ilani/666828

17. MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSİ - Yenibiris.com

Yine Kazakistan pazarında faaliyet göstermesi amacı ile GEMTAŞ çatısı altında GMT İnşaat Tesisat A.Ş. 2006 yılında İstanbul ve Almaty ’da karşılıklı olarak kurularak elektromekanik alanında faaliyete başlamıştır. Firma son yıllarda ise çalışmalarına artan azim ve heyecanla yükselen bir ivme ile devam etmektedir.
https://www.yenibiris.com/gemtas-genel-muhendislik-taahhut-sanayii-ve-ticaret-a-s/mekanik-tesisat-muhendisi-is-ilani/377210

18. BELDA İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Mekanik Teknikeri İş ...

BELDA İNŞAAT kuruluşundan 1999 yılına kadar Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Türkmenistan ve Türkiye'deki çeşitli projelerde hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra BELDA İNŞAAT faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yükleyici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamıştır.
https://www.yenibiris.com/belda-insaat-taahhut-tic-ltd-sti/mekanik-teknikeri-is-ilani/614926

19. BELDA İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Proje Müdürü İş İlanı ...

BELDA İNŞAAT kuruluşundan 1999 yılına kadar Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Türkmenistan ve Türkiye'deki çeşitli projelerde hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra BELDA İNŞAAT faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yükleyici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamıştır.
https://www.yenibiris.com/belda-insaat-taahhut-tic-ltd-sti/proje-muduru-is-ilani/487968

20. ATÖLYE ŞEFİ (KAZAKİSTAN) - Yenibiris.com

ATÖLYE ŞEFİ (KAZAKİSTAN) iş ilanları ve tüm Kazakistan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Doğuş İnşaat Ve Ticaret A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s/atolye-sefi-kazakistan-is-ilani/494526