1. Tıbbi Sekreter - yenibiris.com

Siz de ÖZEL LEVENT HASTANESİ Tıbbi Sekreter İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! ... DR.NEZİH KARACA KLİNİĞİ ... Tıbbi Sekreter. DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş. İstanbul Avrupa Yakası. 04.06.2018. Yardımcı Sağlık Personeli.
https://www.yenibiris.com/ozel-levent-hastanesi/tibbi-sekreter-is-ilani/832935

2. KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI Tıbbi Sekreter İş İlanı ...

KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI Tıbbi Sekreter İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. Tıbbi Sekreter iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/kenan-eren-doktor-muayenehanesi/tibbi-sekreter-is-ilani/495883

3. Bursa Nilüfer'de İşlerine Yardımcı Eleman - yenibiris.com

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI Bursa Nilüfer'de İşlerine Yardımcı Eleman Bursa iş ilanına başvurabilirsiniz. Bursa Nilüfer'de İşlerine Yardımcı Eleman iş ilanları ve tüm Bursa iş ilanları Yenibiris.com'da ... Ankara. Bugün. ... sertifikalı ,hemşire veya doktor olmasına özen gösteriyoruz.
https://www.yenibiris.com/kalite-insan-kaynaklari/bursa-niluferde-islerine-yardimci-eleman-is-ilani/725159

4. Doktor Muayenehanesi Muayenehane Sekreteri İş İlanı ...

-Daha önceden Doktor Muayenehanesinde sekreter olarak görev yapmış, -En az lise mezunu,tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler bölümünden mezun, -Bakırköy ve çevresinde ikamet eden, -Prezantbl, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Diksiyonu düzgün,
https://www.yenibiris.com/doktor-muayenehanesi/muayenehane-sekreteri-is-ilani/320930

5. ÖZEL GÜRLİFE HOSPİTAL Tıp Doktoru İş İlanı - Eskişehir iş ...

Profesör Doktor Doçent Doktor Uzman Doktor Doktor Pratisyen Hekim. Özet Bilgiler. Pozisyon: Tıp Doktoru; Benzer Pozisyonlar: Acil Tıp Uzman ...
https://www.yenibiris.com/ozel-gurlife-hospital/tip-doktoru-is-ilani/816218

6. Sekreter

Telefon iletişim trafiğini yönetecek, bilgisayar word, excel proğramlarını kullanmayı bilen, Misafir karşılanma uğurlama, gerektiğinde çay kahve ikramı yapabilecek, İlgililere notları kısa sürede iletebilen, Dinamik, güler yüzlü, titiz, pratik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği kuvvetli, Sigara kullanmayan, Evrak dosyalama işlemleri yapabilecek ERP programında veri girişi yapabilecek, İrsaliye fatura kesebilecek, -- Telefon, mail, fax trafiğini yönetmek, Mesajları doğru kişilere zamanında ulaştırmak, Gelen – giden misafirlerin takibi, İş takibinde başarılı olmak, Operasyonun gerektirdiği işlere yardımcı olmak, -- Ofis Elemanı Sekreter Sekreter Yardımcısı Yönetici Sekreteri Yönetim Sekreteri -- Bursa
https://www.secretcv.com/albatur/sekreter-is-ilanlari-1127329

7. Bayındır Sağlık Grubu Yardımcı Eleman İş İlanı - İstanbul ...

Ataşehir'de bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.
https://www.yenibiris.com/bayindir-saglik-grubu/yardimci-eleman-is-ilani/773162

8. Dr. Turanşah Tümer Muayenehanesi Sekreter İş İlanları ...

Muayenehane ye doktora yardımcı, telefonlara bakacak, hastalara randevu verecek 25-35 yaşları arasında, pratik bayan eleman alınacaktır. Aranan Nitelikler Bayan, 25-35 yaş aralığında, pratik, eliçabuk, güleryüzlü, sağlık sektöründe çalışmaya istekli, telefonlara cevap verip randevu verebilecek, doktora yardımcı ...
https://www.yenibiris.com/dr-turansah-tumer-muayenehanesi/sekreter-is-ilani/747451

9. Aşiyan Koleji Anaokulu Yardımcı Öğretmeni İş İlanı ...

Aşiyan Koleji Anaokulu Yardımcı Öğretmeni Ankara iş ilanına başvurabilirsiniz. Anaokulu Yardımcı Öğretmeni iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da ... Aşiyan Yaşamkent Anaokulunda öğretmenlerimize yardımcı olacak,öğrencilerin bakımları, ... Yardımcı Öğretmen alınacaktır.
https://www.yenibiris.com/asiyan-koleji/anaokulu-yardimci-ogretmeni-is-ilani/827853

10. Aşiyan Koleji Anaokulu Yardımcı Öğretmeni İş İlanı ...

Anaokulu Yardımcı Öğretmeni iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da. ... Aşiyan Mustafa Kemal Mahallesi Anaokulunda öğretmenlerimize yardımcı olacak,öğrencilerin bakımları, uykusu vb işlerle ilgilenecek, bakıcı ablalık yapacak Yardımcı Öğretmen arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/asiyan-koleji/anaokulu-yardimci-ogretmeni-is-ilani/826796

11. Aşiyan Koleji Anaokulu Yardımcı Öğretmeni İş İlanı ...

Aşiyan Anaokulunda öğretmenlerimize yardımcı olacak, öğrencilerin bakımları, uykusu vb işlerle ilgilenecek, bakıcı ablalık yapacak Yardımcı Öğretmen arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/asiyan-koleji/anaokulu-yardimci-ogretmeni-is-ilani/834656

12. Koşuyolu Medipol Hastanesi HASTA DANIŞMANI İş İlanı ...

Hasta ve hasta yakınları ile doktor arasındaki iletişimi sağlamak. Hastaların randevu takibini yapmak ve doktorlara yardımcı olmak. Aranan Nitelikler ... Antalya (337) Bursa (268) Muğla (139)
https://www.yenibiris.com/kosuyolu-medipol-hastanesi/hasta-danismani-is-ilani/718687

13. İşletme Müdürü Yardımcısı - yenibiris.com

ERDEM HASTAHANESİ, hasta, hasta yakını, doktor, hemşire ve hastabakıcı arasında sağlıklı ve güleryüzlü dialog kurulması hususuna son derece dikkat ve hassasiyet göstermektedir. Hastalarımız bütün aşamalarda bilgilendirilerek, tedavilerine aktif olarak katılımları sağlanır.
https://www.yenibiris.com/ozel-erdem-hastanesi/isletme-muduru-yardimcisi-is-ilani/671554

14. İstanbul Bahçelievler' de Ev İşlerine Yardımcı Eleman

Hasta bakıcı adaylarımızın profesyonel , sertifikalı ,hemşire veya doktor olmasına özen gösteriyoruz. Bebek ve çocuk bakıcılarımızın deneyimli referanslı ve mutlaka daha önceden bebek bakımında çalışmış olmasına dikkat ediyoruz.
https://www.yenibiris.com/kalite-insan-kaynaklari/istanbul-bahcelievler-de-ev-islerine-yardimci-eleman-is-ilani/755075

15. ANKARA GÜVEN HASTANESİ Pratisyen Doktor İş İlanı - Ankara ...

Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 11 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır.
https://www.yenibiris.com/ankara-guven-hastanesi/pratisyen-doktor-is-ilani/661701

16. Yardımcı Sağlık Personeli - Yenibiris.com

ERDEM HASTAHANESİ, hasta, hasta yakını, doktor, hemşire ve hastabakıcı arasında sağlıklı ve güleryüzlü dialog kurulması hususuna son derece dikkat ve hassasiyet göstermektedir. Hastalarımız bütün aşamalarda bilgilendirilerek, tedavilerine aktif olarak katılımları sağlanır. ... Antalya (323) Bursa (270)
https://www.yenibiris.com/ozel-erdem-hastanesi/yardimci-saglik-personeli-is-ilani/634559

17. Muayenehane-Doktor İbrahim Ateş Doktor Asistanı İş İlanı ...

Doktor Asistanı iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan Muayenehane-Doktor İbrahim Ateş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. ... Sağlık ve Bilişim alanınlarında faaliyet göstermektedir.
https://www.yenibiris.com/muayenehane-doktor-ibrahim-ates/doktor-asistani-is-ilani/308527

18. Mağaza Müdür Yardımcı

Antalya Terracity Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdür Yardımcısı" alınacaktır. -- En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. -- Mağaza Satış Müdür Yardımcısı Mağaza Satış Uzman Yardımcısı Mağaza Satış Uzmanı -- Antalya
https://www.secretcv.com/fenerium/magaza-mudur-yardimcisi-is-ilanlari-1129485

19. CEP GRUPPE Doktor İş İlanı - Almanya iş İlanları ...

Biz size Türkiye`de ve Almanya`da yardımcı oluyoruz. CEP Gruppe Almanya`nın sayılı iş yerleştirme kurumlarının önde gelen en başarılı danışmanlık şirketidir. Şirketimizin ana yeri Köln olmak üzere Berlin ve Istanbul şehirlerinde de hizmet vermektdeyiz.
https://www.yenibiris.com/cep-gruppe/doktor-is-ilani/475482

20. Sekreter - yenibiris.com

* Mutfak işlerine yardımcı olmaktan imtina etmeyen * MS Office uygulamalarını kullanabilen * Diksiyonu düzgün * Bayan *Şirketimiz, Yenibosna, İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza' da bulunmaktadır. *Çalışma günleri; Pazartesi-Cuma tam gün mesai, Cumartesi yarım gün mesai şeklindedir.
https://www.yenibiris.com/koparan-ulus-nak-ith-ihr-ve-gumrukleme-ltd-sti/sekreter-is-ilani/448928