61. Şirket Bilgileri Gizli Harita Teknikeri İş İlanı - Mersin ...

Harita Teknikeri iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB03. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap. Facebook duvarında Yenibiris.com’a dair senin adına izinsiz paylaşım yapılmaz.
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/harita-teknikeri-is-ilani/422593

62. FİZYOFORM Fizyoterapist İş İlanı - Mersin(İçel) iş ...

Fizyoterapist iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan FİZYOFORM tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB01. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap. Facebook duvarında Yenibiris.com’a dair senin adına izinsiz paylaşım yapılmaz.
https://www.yenibiris.com/fizyoform/fizyoterapist-is-ilani/793184

63. Servis 365 Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni İş İlanı ...

Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan Servis 365 tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB03. Giriş Yap ... *Mersin/Tarsus'ta ikamet eden, “Elektrik teknikeri / teknisyeni“ aramaktayız.
https://www.yenibiris.com/servis-365/elektrik-bakim-onarim-teknisyeni-is-ilani/827898

64. Psikofit Psikoterapi Merkezi Psikolog İş İlanı - Mersin ...

Psikolog iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Psikofit Psikoterapi Merkezi tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/psikofit-psikoterapi-merkezi/psikolog-is-ilani/824194

65. MEY İÇKİ Ambar Sorumlusu (Tarsus) İş İlanı - Mersin(İçel ...

Ambar Sorumlusu (Tarsus) iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan MEY İÇKİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/mey-icki/ambar-sorumlusu-tarsus-is-ilani/755556

66. European Tobacco A.Ş Operatör İş İlanı - Mersin(İçel) iş ...

Operatör iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan European Tobacco A.Ş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB03. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap.
https://www.yenibiris.com/european-tobacco-a-s/operator-is-ilani/719936

67. European Tobacco A.Ş Operatör İş İlanı - Mersin(İçel) iş ...

Operatör iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan European Tobacco A.Ş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB01. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap.
https://www.yenibiris.com/european-tobacco-a-s/operator-is-ilani/829268

68. Atık Arıtma Tesisi Operatörü - Chemetall Sanayi Kimyasalları Ticaret ve Sanayi [Kocaeli - 24.12.2018]

Kocaeli, Çayırova, TOSB Organize Sanayi Bölgesi adresindeki yerleşkemizde,  yüzey işlem kimyasalları alanında faaliyet gösteren %100 yabancı yabancı sermayeli şirketimizin üretim departmanına aşağıdaki niteliklere uygun, kendini yenilemekten......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=PhnyUb54138%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

69. Muhasebe Personeli

Şirketimizin Mersin Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan Muhasebe Personeli alınacaktır. -- Üniversitelerin İşletme-İktisat veya Muhasebe bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıllık deneyimli İngilizce ve/veya Arapça bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Microsoft office ve ETA programlarını kullanabilen -- Genel Muhasebe Elemanı Muhasebe Elemanı Muhasebe Personeli -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/kurk-insaat/muhasebe-personeli-is-ilanlari-1125415

70. Mağaza Müdürü - Mersin Forum AVM

Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Mersin Forum Avm deki Mağazamız' da görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Mağaza Müdürü aramaktayız. -- En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 2 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, 38 yaşını aşmamış, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. -- Mağaza Müdürü Mağaza Satış Müdürü Mağaza Satış Yöneticisi Mağaza Yöneticisi -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/saat-ve-saat/magaza-muduru-mersin-forum-avm-is-ilanlari-1128247

71. Restoran Yönetici Adayı - Mersin

Ata Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. 1994 yılında kurulmuş, 1995'de ilk BURGER KING restoranını İstanbul'da açmıştır. Bugün TAB Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. TAB Gıda, Burger King’den sonra bünyesine dahil ettiği Sbarro, Popeyes, Arby’s, Usta Dönerci ve Döner Stop ile birlikte etkinliklerini her geçen gün arttırmaktadır. Müşteri odaklı çalışma tarzı, motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olacak bir yöneticilik pozisyonu… Şirket ihtiyaçları doğrultusunda yüksek performansınızın ödüllendirildiği dinamik bir şirket… Sizden ne mi bekliyoruz? Eğitim döneminiz sonunda aşağıdaki konularda yetkinliklere sahip olmanızı… Restoranın finansal ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Kendisine bağlı ekibin sevk, idare ve yönetiminden sorumlu olmak, Misafirlerin istek, öneri ve şikayetleri ile ilgilenmek, Restoran kalite, servis ve temizliğini en yüksek standartlarda sürekli olarak sağlamak ve sağlatmak, 3. Kişilere karşı şirketi başarıyla temsil etmek. -- Markalarımızın Mersin'de bulunan restoranlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Restoran Yönetici Adayı“ arayışımız bulunmaktadır. Önlisans veya lisans mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yöneticilik yetkinliklerine sahip, İletişimi kuvvetli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. -- Gıda Yöneticisi/Yönetmeni Restoran Müdürü Restoran Sorumlusu Yönetici Asistanı -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/tab-gida-sanayi-ve-ticaret-a-s/restoran-yonetici-adayi-mersin-is-ilanlari-1123847

72. MAVİ MARMARA DENİZCİLİK ( MERSİN ... - yenibiris.com

MAVİ MARMARA DENİZCİLİK ( MERSİN ŞUBE ) VASIFSIZ ELEMAN Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. VASIFSIZ ELEMAN iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/mavi-marmara-denizcilik-mersin-sube/vasifsiz-eleman-is-ilani/830154

73. Best Bilgisayar Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ...

Siz de Best Bilgisayar Elektronik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Üretim Planlama Mühendisi İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! Yenibiris.com'dan Best Bilgisayar Elektronik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/best-bilgisayar-elektronik-sanayi-ve-ticaret-ltd-sti/uretim-planlama-muhendisi-is-ilani/840329

74. MERSİN-TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Elektrik Elektronik ...

MERSİN-TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Elektrik Elektronik Mühendisi Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Elektrik Elektronik Mühendisi iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da.
https://www.yenibiris.com/mersin-tarsus-organize-sanayi-bolgesi/elektrik-elektronik-muhendisi-is-ilani/485087

75. Full Time Satış Danışmanı - Mersin Tarsus

MADAME COCO, Mersin Tarsus Avm mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz. -- Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız. -- -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/madame-coco-parisli-ev-butigi/full-time-satis-danismani-mersin-tarsus-is-ilanlari-1126661

76. NETLOG LOJİSTİK GRUBU Mekanik Bakım ... - yenibiris.com

NETLOG LOJİSTİK GRUBU Mekanik Bakım Sorumlusu Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Mekanik Bakım Sorumlusu iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/netlog-lojistik-grubu/mekanik-bakim-sorumlusu-is-ilani/786426

77. AŞUT FIBERGLASS TIC. Ve SAN. A.Ş. Üretim / Planlama ...

Ve SAN. A.Ş. Üretim / Planlama Mühendisleri Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Üretim / Planlama Mühendisleri iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan AŞUT FIBERGLASS TIC. Ve SAN. A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/asut-fiberglass-tic-ve-san-a-s/uretim-planlama-muhendisleri-is-ilani/788948

78. Altunbaş Sanayi A.Ş. Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi ...

Altunbaş Sanayi A.Ş. Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi Antalya iş ilanına başvurabilirsiniz. Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da. ... İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi TURKCELL SUPERONLINE; Accor Turkey
https://www.yenibiris.com/altunbas-sanayi-a-s/satis-ve-pazarlama-bolge-temsilcisi-is-ilani/826851

79. Mağaza Satış Danışmanı - Mersin

Mağazada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürünlerin satışını gerçekleştirmek; müşteri memnuniyetini sağlamak ve alışveriş sürekliliğini arttırmak; stand ve ürünlerin temizlik ve düzeninden sorumlu olmak. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır. -- En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Mersin bölgesinde ikamet eden -- Mağaza Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/teknosa/magaza-satis-danismani-mersin-is-ilanlari-1123961

80. Uğur Hazırlık Liseleri Bilgisayar Öğretmeni İş İlanı ...

Uğur Hazırlık Liseleri Bilgisayar Öğretmeni Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Bilgisayar Öğretmeni iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Uğur Hazırlık Liseleri tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/ugur-hazirlik-liseleri/bilgisayar-ogretmeni-is-ilani/601907