61. Baskı Operatörü

ANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ METAL TÜP - KUTU ÜRETİMİ ALANINDA SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN TUZLA'DA YER ALAN FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Üretim alanında baskı ve dekorasyon operasyonlarında görev alacak, -- ​ Baskı alanında tecrübeli, Tecrübesiz yetiştirilmek üzere olan adayların sadece Matbaa bölümünden mezun olmaları gerekmektedir, baskı tecrübesi olan adaylar için mezuniyet esnekliği bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası, İzmit ve / veya Gebze'de ikamet eden, Vardiyalı çalışma ile ilgili her hangi bir sıkıntısı olmayan, ( 07:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00 / 23:00 - 07:00 ) " BASKI OPERATÖRÜ" aranmaktadır. -- Baskı Desinatörü Baskı Elemanı Baskı Hazırlık Asistanı Baskı Hazırlık Elemanı Baskı Operatörü Dijital Baskı Operatörü Flekso Baskı Operatörü Ofset Baskı Operatörü Tablet Baskı Operatörü -- İstanbul Anadolu Kocaeli
https://www.secretcv.com/mavi-yaka-insan-kaynaklari/baski-operatoru-is-ilanlari-1115237

62. ARENA MİMARLIK Ön Muhasebe Elemanı İş İlanı - Ankara iş ...

* Ön muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeye sahip, * Tercihen mobilya ve inşaat sektöründe görev almış, * İyi derecede LİKOM PRESTO XL programını kullanabilen.
https://www.yenibiris.com/arena-mimarlik/on-muhasebe-elemani-is-ilani/290514

63. Santral Operatörü - Mrm Konfeksiyon A.Ş. [İstanbul(Avr.) - 29.11.2018]

En az lise mezunu , tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu olan,Santral operatörlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yurtdışı telefon trafiğini yönetecek derecede İngilizce bilen, Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=8WtUVwEBl7U%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

64. VERDİ VE YAZICI AVUKAT ORTAKLIĞI Santral Operatörü İş ...

VERDİ VE YAZICI AVUKAT ORTAKLIĞI Santral Operatörü İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. Santral Operatörü iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da. ... Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi.
https://www.yenibiris.com/verdi-ve-yazici-avukat-ortakligi/santral-operatoru-is-ilani/278306

65. NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş. GREYDER OPERATÖRÜ VE ...

GREYDER OPERATÖRÜ VE EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ iş ilanları ve tüm Sivas iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/nesce-ins-enerji-ve-tic-a-s/greyder-operatoru-ve-ekskavator-operatoru-is-ilani/671452

66. Atak Farma Kozmetik Forklift Operatörü İş İlanı - Tekirdağ ...

Forklift Operatörü olarak çalışacak bay eleman aramaktayız. Aranan Nitelikler. 35 yaşını aşmamış, Forklift ehliyetine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Özet Bilgiler.
https://www.yenibiris.com/atak-farma-kozmetik/forklift-operatoru-is-ilani/806605

67. European Tobacco A.Ş Operatör İş İlanı - Mersin(İçel) iş ...

European Tobacco A.Ş Operatör Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Operatör iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan European Tobacco A.Ş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/european-tobacco-a-s/operator-is-ilani/829268

68. META TEKNİK HİZMET sıvacı ve boyacı inşaat ustası İş İlanı ...

Başvuru ile birlikte hesap oluşturarak üyelik sözleşmesini okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.alanda kısaca kendinizi tanıtabilir, deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/meta-teknik-hizmet/sivaci-ve-boyaci-insaat-ustasi-is-ilani/436778

69. Bilgisayar Operatörü- EDREMİT - yenibiris.com

Bilgisayar Operatörü- EDREMİT Balıkesir iş ilanına başvurabilirsiniz. Bilgisayar Operatörü- EDREMİT iş ilanları ve tüm Balıkesir iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan SÜRAT KARGO LOJİSTİK VE DAĞITIM HİZMETLERİ AŞ. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/surat-kargo-lojistik-ve-dagitim-hizmetleri-as/bilgisayar-operatoru-edremit-is-ilani/737170

70. ALET OPERATÖRÜ-TOPOGRAF - yenibiris.com

Alüminyum giydirme cephe sistemleri sektöründe lider olan firmamızın Nijerya-Lagos şantiyesinde çelik, giydirme cephe işlerine yönelik ölçüm ve aplikasyonları yapabilecek Alet Operatörü/ Topograf takım arkadaşları aranmaktadır.
https://www.yenibiris.com/metal-ve-yapi-sistemleri-a-s/alet-operatoru-topograf-is-ilani/830442

71. Montaj / Kalite Operatörü - ALTINAY MODİFİKASYON MERKEZİ TİCARET A.Ş [Kocaeli - 16.11.2018]

Türkiye’nin İlk Endüstriyel Robotunu geliştiren ve Robot Teknolojisinde Ülkemizin öncü ve alanındaki en nitelikli kuruluşu olanALTINAY Robot Teknolojileri grup şirketlerimizden ALTINAY Mod-Centeruzman mühendis ve operatör ekibi ile hafif ticari araç ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=zl0VfCinzPM%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

72. CITY GROSS Forklift Operatörü İş İlanı - Yenibiris.com

Forklift Operatör ehliyeti olan (MEB tarafından yetkilendirilen özel kurumlardan alınmış), Aktif olarak Forklift kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen en az ortaokul mezunu, Askerliğini yapmış, İş disipline sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,
https://www.yenibiris.com/city-gross/forklift-operatoru-is-ilani/730419

73. KEPÇE OPERATÖRÜ (BEKO LODER) - yenibiris.com

sasali / ÇİĞlİ bÖlgesİnde, tuz Üretİm ve satiŞi sektÖrÜnde faalİyet gÖsteren Şİrketİmİzde esnek ÇaliŞma saatlerİ ve yoĞun mesaİ İle ÇaliŞabİlecek beko loder kepÇe operatÖrÜ aramaktayiz.
https://www.yenibiris.com/estuz-a-s/kepce-operatoru-beko-loder-is-ilani/793270

74. Santral Operatörü - POLKİMA POLYESTER KİMYA VE MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş [İzmir - 28.11.2018]

GENEL NİTELİKLER  En az lise mezunu , tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu olan, Santral operatörlüğü, önbüro, danışma, müşteri ilişkileri vb alanlarda en az 3 yıl deneyimli, Yurtdışı telefon trafiğini ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=cq%2bkK3R%2fVVg%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

75. Karpet İnşaat Mini Ekskavatör Operatörü İş İlanları ...

Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de Karpet İnşaat Mini Ekskavatör Operatörü İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
https://www.yenibiris.com/karpet-insaat/mini-ekskavator-operatoru-is-ilani/768355

76. Şirket Bilgileri Gizli Forklift Operatörü İş İlanı ...

Forklift operatörü olarak en az 1 yıl çalışma tecrübesi olan, Forklift ehliyetine sahip, Dikkatli ve titiz çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Beylikdüzü-Hadımköy civarında ikamet eden; Bay adaylar aramaktayız.
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/forklift-operatoru-is-ilani/587513

77. İdari İşler Elemanı - yenibiris.com

1965 yılında inşaat sektörüne atılırken hedefimiz sistemli çalışmak, alınan işi zamanında bitirmek ve de dürüstlükten şaşmamaktı.
https://www.yenibiris.com/mehmet-celik-sirketler-grubu/idari-isler-elemani-is-ilani/380544

78. Gerber Operatörü - EROĞLU GİYİM [İstanbul(Avr.) - 06.12.2018]

Ülkemizi tekstil sektöründe Ulusal  ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara üretim yapmakta olan Denim şirketimizin Modelhane Departmanında görevlendirilmek üzere ilgili niteliklere sahip Gerber Operatörü arayışımız bulunmaktadır......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=ZLuKqpUMPyg%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

79. YILDIZ HOLDİNG AŞ Reachtruck Operatörü İş İlanı - Trabzon ...

YILDIZ HOLDİNG AŞ Reachtruck Operatörü Trabzon iş ilanına başvurabilirsiniz. Reachtruck Operatörü iş ilanları ve tüm Trabzon iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/yildiz-holding-as/reachtruck-operatoru-is-ilani/717858

80. ARSEL İNŞAAT LTD. ŞTİ. Greyder Operatörü İş İlanı - Libya ...

ARSEL İNŞAAT LTD. ŞTİ. Greyder Operatörü Libya iş ilanına başvurabilirsiniz. Greyder Operatörü iş ilanları ve tüm Libya iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/arsel-insaat-ltd-sti/greyder-operatoru-is-ilani/236357