61. EUBSA TURKEY Tuzla Tepeören - Bayan Güvenlik Amiri İş ...

Tuzla Tepeören - Bayan Güvenlik Amiri iş ilanları ve tüm İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan EUBSA TURKEY tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. ... Özel Güvenlik Görevlisi / Kartal.
https://www.yenibiris.com/eubsa-turkey/tuzla-tepeoren-bayan-guvenlik-amiri-is-ilani/774869

62. EUBSA TURKEY İZMİR ALİAĞA - Özel Güvenlik Görevlisi İş ...

EUBSA 1980'li yılların başında Amerika'da kurulmuş, 58 Ülkede 450.000 personel sayısına sahip, dünyanın en yaygın Güvenlik şirketidir. EUBSA TURKEY 2010 yılında Türkiye Operasyonlarına başlamış olup şu anda 2500 personel sayısına ulaşmıştır.
https://www.yenibiris.com/eubsa-turkey/izmir-aliaga-ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/772799

63. EUBSA TURKEY Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanı - İzmir iş ...

EUBSA 1980'li yılların başında Amerika'da kurulmuş, 58 Ülkede 450.000 personel sayısına sahip, dünyanın en yaygın Güvenlik şirketidir. EUBSA TURKEY 2010 yılında Türkiye Operasyonlarına başlamış olup şu anda 2500 personel sayısına ulaşmıştır.
https://www.yenibiris.com/eubsa-turkey/ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/724607

64. Gaziantep Güvenlik Amiri - Yenibiris.com

G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş Bünyesinde Gaziantep'de yer alan Kurumsal Bir Projemiz için Güvenlik Amiri arayışımız bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/g4s-guvenlik-hizmetleri-a-s/gaziantep-guvenlik-amiri-is-ilani/773685

65. Güvenlik Elemanı -Silahsız - İş İlanları - Kariyer ...

Güvenlik Elemanı -Silahsız iş ilanları ve tüm Bolu iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan ÖZEL ÇAĞSU HASTANESİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB01. Giriş Yap ... Ankara. Bugün. BENZER TÜM İLANLAR.
https://www.yenibiris.com/ozel-cagsu-hastanesi/guvenlik-elemani-silahsiz-is-ilani/615086

66. İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi ... - yenibiris.com

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi BAYAN Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Anadolu Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. BAYAN Özel Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve tüm İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/istanbul-anadolu-yakasi-organize-sanayi-bolgesi/bayan-ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/833423

67. Tepe Güvenlik Güvenlik Görevlileri İş İlanı - Ankara iş ...

Tepe Güvenlik Güvenlik Görevlileri Ankara iş ilanına başvurabilirsiniz. Güvenlik Görevlileri iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Tepe Güvenlik tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/tepe-guvenlik/guvenlik-gorevlileri-is-ilani/406150

68. GEBZE Güvenlik Görevlisi - yenibiris.com

GEBZE Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve tüm Kocaeli Gebze iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan BEST GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/best-group-ozel-guvenlik-ve-koruma-hizmetleri-limited-sirketi/gebze-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/848343

69. Güvenlik Vardiya Şefi - THY DO & CO İKRAM HİZMETLERİ A.Ş. [İstanbul(Avr.) - 23.04.2019]

İstanbul Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun Güvenlik Vardiya Şefi aramaktayız. Tercihen minimum ön lisans mezunu 5188 Sayılı yasaya hakim ve Güvenlik yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimliRisk ve kriz yönetiminde ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=b%2bFIvvNu78k%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

70. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Saha Satış Uzmanı İş İlanı ...

Pronet, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan, Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmasıdır. 1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/pronet-guvenlik-hizmetleri-a-s/saha-satis-uzmani-is-ilani/808830

71. Güvenlik Görevlisi (DENİZLİ) - TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş. [Denizli - 02.05.2019]

Tepe Savunma ve Güvenlik, çeyrek asırlık tecrübesiyle 81 ilde can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Bilkent Holding’e bağlı olarak 1993 yılında kurulan  Tepe Savunma,  özenle seçilmiş, aldığı eğitimlerle nitelik kazanmış güvenlik çalışanlarıyla dikkat ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=B60c6i%2fKS7g%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

72. ZEYTİNBURNU ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ - yenibiris.com

Tepe Güvenlik ZEYTİNBURNU ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. ZEYTİNBURNU ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/tepe-guvenlik/zeytinburnu-ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/578265

73. Sincan Organize Bölgesinde Erkek Özel ... - Yenibiris.com

Sincan Organize Bölgesinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/g4s-guvenlik-hizmetleri-a-s/sincan-organize-bolgesinde-erkek-ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/783849

74. ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL Güvenlik Görevlisi İş İlanı ...

ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL Güvenlik Görevlisi Antalya iş ilanına başvurabilirsiniz. Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da. ... Antalya Alanya, Antalya Serik, Antalya Manavgat. Bugün. Güvenlik Görevlisi. Kaya Hotels & Resorts . Antalya. Dün.
https://www.yenibiris.com/royal-holiday-palace-hotel/guvenlik-gorevlisi-is-ilani/801135

75. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Montaj Teknisyeni İş ...

Siz de Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Montaj Teknisyeni İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! Yenibiris.com'dan Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/pronet-guvenlik-hizmetleri-a-s/montaj-teknisyeni-is-ilani/845591

76. Tepe Güvenlik Güvenlik Görevlileri (İZMİR) İş İlanı ...

Aynı gruba bağlı Tepe Servis kurumlara temizlik, güvenlik, teknik bakım, bahçe bakımı ve ofis destek gibi çözümler sunmakta olup BCC Catering Centre toplu yemek sektöründe üretim-dağıtım ve servis alanında, Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği ise iş güvenliği konusunda hizmet vermektedir.
https://www.yenibiris.com/tepe-guvenlik/guvenlik-gorevlileri-izmir-is-ilani/481194

77. Tepe Güvenlik Güvenlik Görevlileri (Site Projesi/ ÇANKAYA ...

Güvenlik Görevlileri (Site Projesi/ ÇANKAYA) iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Tepe Güvenlik tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/tepe-guvenlik/guvenlik-gorevlileri-site-projesi-cankaya-is-ilani/503485

78. SECURITAS GÜVENLİK HİZ.A.Ş Güvenlik Görevlisi_Çorlu İş ...

SECURITAS GÜVENLİK HİZ.A.Ş Güvenlik Görevlisi_Çorlu Tekirdağ Çorlu iş ilanına başvurabilirsiniz. Güvenlik Görevlisi_Çorlu iş ilanları ve tüm Tekirdağ Çorlu iş ilanları Yenibiris.com'da ... Trakya Şube Müdürlüğü bünyesinde Çorlu(Velimeşe) bölgelerindeki fabrika projelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki ...
https://www.yenibiris.com/securitas-guvenlik-hiz-a-s/guvenlik-gorevlisi-corlu-is-ilani/747654

79. SARAN KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK LTD ... - yenibiris.com

-Güvenlik ve temizlik hizmet sektöründe firmalarla görüşme odaklı,-İletişimi güçlü,-İkna kabiliyeti yüksek ,-En az 3-4 yıl satış pazarlığı uzmanlığı tecrübesi olan,-Görünümüne önem veren,-Deneyimli satış pazarlama uzmanı aranmaktadır.
https://www.yenibiris.com/saran-koruma-ve-ozel-guvenlik-ltd-sti/satis-pazarlama-uzmani-is-ilani/852392

80. Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Şoför İş İlanları ...

Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Şoför İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
https://www.yenibiris.com/loomis-guvenlik-hizmetleri-a-s/sofor-is-ilani/508290