41. Otel / Acenta Kontratlama Uzmanı - Grupanya İnternet Hizmetleri İletişim Organizasyon [İstanbul(Avr.) - 14.11.2018]

Turizm sektöründe en az iki yıl tecrübeli (Tercihen büyük bir acentada otel kontratlama tecrübesi olan),Telefonda satış tecrübesi olan Üniversite mezunu, En az bir yabancı dilde akıcı şekilde sözlü ve yazılı iletişim kurabilen (Tercihen ingilizce)......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=pPNDvn1WWds%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

42. Hurry Inn Merter Otel Gıda Mühendisi İş İlanı - İstanbul ...

Hurry Inn Merter Otel Gıda Mühendisi İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. Gıda Mühendisi iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Hurry Inn Merter Otel tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/hurry-inn-merter-otel/gida-muhendisi-is-ilani/422999

43. Pegas Turizm Otel AŞ Sıhhi Tesisatçı İş İlanı - Antalya iş ...

Pegas Turizm Otel AŞ Sıhhi Tesisatçı Antalya iş ilanına başvurabilirsiniz. Sıhhi Tesisatçı iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Pegas Turizm Otel AŞ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/pegas-turizm-otel-as/sihhi-tesisatci-is-ilani/800603

44. NETAT TURİZM OTEL İŞL.TİC.A.Ş. Depo Şefi İş İlanı ...

Life Greenhill Otel; 5 yıldızlı 420 Odası ile Alanya’nın Konaklı beldesinde hizmet vermektedir. 3’er katlı apart tarzı binalardan oluşan tesis deniz ve orman birleşimini bir arada sunmaktadır. Çeşitli mutfak seçenekleriyle beraber Life Greenhill Otelde, 4 adet restoran & Bar 1 adet Night Club ve 2 adet büyük havuz mevcuttur.
https://www.yenibiris.com/netat-turizm-otel-isl-tic-a-s/depo-sefi-is-ilani/748528

45. NETAT TURİZM OTEL İŞL.TİC.A.Ş. Genel Başvuru İş İlanı ...

Life Greenhill Otel; 5 yıldızlı 420 Odası ile Alanya’nın Konaklı beldesinde hizmet vermektedir. 3’er katlı apart tarzı binalardan oluşan tesis deniz ve orman birleşimini bir arada sunmaktadır. Çeşitli mutfak seçenekleriyle beraber Life Greenhill Otelde, 4 adet restoran & Bar 1 adet Night Club ve 2 adet büyük havuz mevcuttur.
https://www.yenibiris.com/netat-turizm-otel-isl-tic-a-s/genel-basvuru-is-ilani/748549

46. NETAT TURİZM OTEL İŞL.TİC.A.Ş. Cost Control Supervısor İş ...

Life Greenhill Otel; 5 yıldızlı 420 Odası ile Alanya’nın Konaklı beldesinde hizmet vermektedir. 3’er katlı apart tarzı binalardan oluşan tesis deniz ve orman birleşimini bir arada sunmaktadır. Çeşitli mutfak seçenekleriyle beraber Life Greenhill Otelde, 4 adet restoran & Bar 1 adet Night Club ve 2 adet büyük havuz mevcuttur.
https://www.yenibiris.com/netat-turizm-otel-isl-tic-a-s/cost-control-supervisor-is-ilani/751801

47. Otel Müdürü - Körfez Termal Devremülk - Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. [Balıkesir - 25.10.2018]

OTEL MÜDÜRÜ - KÖRFEZ TERMAL DEVREMÜLKBalıkesir’in Edremit İlçesi Güre Beldesinde bulunan; 350 daire, 200 kişilik restoran, bahçe-teras-havuz başında bulunan 3 farklı kafeterya alanı, 2500 m2 kapalı alana sahip bay ve bayan SPA ve termal havuzlarına sahip ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=Tx0M99lXngI%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

48. Pemar Turizm Yatırımları Ve Ticaret A.Ş. Sıcak Şefi İş ...

Firma, 1999 yılında, Alanya-Antalya bölgesinde, 5 yıldızlı bir otel ile turizm sektörüne girmiştir ve 2004 yılında, Manavgat- Antalya bölgesinde, bir başka 5 yıldızlı otel ile bu sektörde ilerleyişini sürdürmüştür.
https://www.yenibiris.com/pemar-turizm-yatirimlari-ve-ticaret-a-s/sicak-sefi-is-ilani/746478

49. Kasap Dömi Şef - Yenibiris.com

Kasap Dömi Şef iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da. ... Dünyada en çok Tui ödülü alan tek grup otel olan Delphin Hotels Rus Pazarı ve İngiliz Pazarında çok sayıda ödülü bulunmaktadır. 7 Otel toplamında 3749 oda sayısı bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/comertoglu-otelcilik-ticaret-a-s/kasap-domi-sef-is-ilani/603879

50. ONLINE OTEL REZERVASYON SORUMLUSU - yenibiris.com

ONLINE OTEL REZERVASYON SORUMLUSU iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan KADAK GARDEN HOTEL tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/kadak-garden-hotel/online-otel-rezervasyon-sorumlusu-is-ilani/822618

51. Otel Rehberi-Transfermen - yenibiris.com

Otel Rehberi-Transfermen iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan BİLYANA TURİZM KARGO TURİZM FİLMCİLİK TİC.LTD.ŞTİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/bilyana-turizm-kargo-turizm-filmcilik-tic-ltd-sti/otel-rehberi-transfermen-is-ilani/386507

52. Otel Güvenlik Müdürü-Alanya - Yenibiris.com

Otel Güvenlik Müdürü-Alanya iş ilanları ve tüm Antalya Alanya iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan SECURITAS GÜVENLİK HİZ.A.Ş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. ... ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL.
https://www.yenibiris.com/securitas-guvenlik-hiz-a-s/otel-guvenlik-muduru-alanya-is-ilani/668270

53. Titanic Hotels Genel Başvuru İş İlanı - Muğla Bodrum iş ...

AYG Şirketler Grubu’nun temelleri 1970 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde küçük bir restoran işletmesi olarak atılmıştır.Grubun otelcilik hikâyesi 1998 yılında İstanbul’da 45 odalı bir otel ile başlamış ve turizm yatırımları 2000 yılında yine İstanbul’da 100 odalı yeni bir otel ile devam etmiştir.
https://www.yenibiris.com/titanic-hotels/genel-basvuru-is-ilani/669343

54. Diana Turizm Otelcilik Tic. Ve San. A.Ş. Otel Rehberi İş ...

Ve San. A.Ş. Otel Rehberi İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! Yenibiris.com'dan Diana Turizm Otelcilik Tic. Ve San. A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB03. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap.
https://www.yenibiris.com/diana-turizm-otelcilik-tic-ve-san-a-s/otel-rehberi-is-ilani/580621

55. HOTEL KADAK GARDEN OTEL MUTFAĞINA ... - yenibiris.com

OTEL MUTFAĞINA BULAŞIK ELEMANI / STEWARD iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan HOTEL KADAK GARDEN tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/hotel-kadak-garden/otel-mutfagina-bulasik-elemani-steward-is-ilani/832898

56. Şirket Bilgileri Gizli Otel Müdürü İş İlanı - Muğla iş ...

Otel Müdürü iş ilanları ve tüm Muğla iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB01. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap. Facebook duvarında Yenibiris.com’a dair senin adına izinsiz paylaşım yapılmaz. veya.
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/otel-muduru-is-ilani/689676

57. Edirne Erasta AVM - Jack & Jones Satış Danışmanı

Biz, 29 farklı ülkede VERO MODA, JACK & JONES ve ONLY gibi çok bilinen moda markaları için çalışan 15.000 kişilik bir ekibiz. BESTSELLER’a katıldığınızda, çalışanlarını sürekli farklı düşünmeye yönlendiren ve BESTSELLER’ı ileri götürecek fikirleri takip eden, güçlü köklere ve değerlere sahip bir aile şirketinin parçası olacaksınız. BESTSELLER’ı tanımlayan çalışanlarıdır: Farklılıklara açık, genç ve arkadaş canlısı yatay bir organizasyonuz. Birbirimize birey olarak davranır ancak ekip gibi düşünür ve hareket ederiz. Çalışma arkadaşlarımızdan beklentilerimiz hep yüksektir. Karşılığında çalıştığınız alanda sorumluluk ve bağımsızlık kazanır, öğrenmek ve gelişmek için en iyi fırsatları yakalarsınız. Edirne Erasta AVM 'de bulunan Jack & Jones mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz! Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen. -- -- Mağaza Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi -- Edirne
https://www.secretcv.com/bestseller-tekstil/edirne-erasta-avm-jack-jones-satis-danismani-is-ilanlari-1108343

58. HOTRAIN Otel Ve Restoran Eğitimleri BARGIRL/BARBOY İş ...

BARGIRL/BARBOY iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan HOTRAIN Otel Ve Restoran Eğitimleri tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB02. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap.
https://www.yenibiris.com/hotrain-otel-ve-restoran-egitimleri/bargirl-barboy-is-ilani/761113

59. BERA OTEL Masör İş İlanı - Ankara iş İlanları - Yenibiris.com

Masör iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan BERA OTEL tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. YBWEB01. Giriş Yap Facebook ile Giriş Yap. Facebook duvarında Yenibiris.com’a dair senin adına izinsiz paylaşım yapılmaz. veya.
https://www.yenibiris.com/bera-otel/masor-is-ilani/532094

60. MERCURE İSTANBUL ALTUNİZADE OTEL Aşçıbaşı İş İlanı ...

Aşçıbaşı iş ilanları ve tüm İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan MERCURE İSTANBUL ALTUNİZADE OTEL tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/mercure-istanbul-altunizade-otel/ascibasi-is-ilani/625195