21. İSTANBUL DENİZCİLİK VASIFLI / VASIFSIZ ... - yenibiris.com

dolgun maaŞ tÜrk bayrakli gemİlerde 4000-6000 tl, yabanci bayrakli gemİlerde 2000-2500 usd ortalama maaŞ araliĞi ve tÜm sosyal haklar İle ÇaliŞacak 18-55 yaŞ arasi bay-bayan, vasifli / vasifsiz alaninda yetİŞtİrİlmek Üzere gemİ personelİ adaylari alinacaktir.
https://www.yenibiris.com/istanbul-denizcilik/vasifli-vasifsiz-personeller-is-ilani/847317

22. KAYA HOLDİNG Yiyecek İçecek Müdürü İş İlanı - KKTC iş ...

ket / İş Tanımı1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 8 şirket ve 2500'u aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermekte olup, hizmetleriyle doğrudan ya da dolaylı olarak dünyanın birçok farklı noktasında bulunan binlerce müşteriye ulaşmaktadır.
https://www.yenibiris.com/kaya-holding/yiyecek-icecek-muduru-is-ilani/438565

23. Bilgi İşlem Asistanı - Garanti Gelir Gayrimenkul ve Müteahhitlik şti [Antalya - 09.04.2019]

Alanya merkezde bulunan ofisimizde, bilgi işlem ve sekreterya bölümünde çalıştırılmak üzere, bilgisayar bölümü mezunu veya bilgisayardan anlayan, 30 yaşını geçmemiş eleman aranmaktadır. 2400 TL maaş + prim + sigorta + yemek verilecektir. Çalışma saatleri ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=TxP5YTdFCJM%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

24. Şirket Bilgileri Gizli AYDA 7000 TL. KAZANMAK İSTER ...

1200 TL Net Maaş + Sgk; Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek,
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/ayda-7000-tl-kazanmak-ister-misiniz-is-ilani/585577

25. SONTEK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. Su Ürünleri Mühendisi İş ...

SONTEK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. olarak şirket merkezi Tuzla/İstanbul'da fabrika olarak Gebze/Kocaeli’ de 4500 m2 alan üzerinde 2500 m2 kapalı alanda kurulu olan fabrikamızda, “Atıksu ve Temiz Su Arıtma Tesislerine Yönelik Mekanik Ekipmanlar” ve“siyah çelik ve paslanmaz çelik endüstriyel ekipmanlar” konusunda hizmet vermekteyiz.
https://www.yenibiris.com/sontek-muhendislik-ltd-sti/su-urunleri-muhendisi-is-ilani/388953

26. Zam nasıl istenir? - Yenibiriş İş Yaşamı

-Zam istemeyi kafanıza koydunuz, önce bir araştırın, sizin sektörünüzde aynı işi yapanların maaşlarının ne olduğunu öğrenin, küçük çaplı bir araştırma yaparak piyasada bu işi yapanların hangi aralıkta maaş aldığını öğrenin.
https://isyasami.yenibiris.com/zam-nasil-istenir/

27. Şirket Bilgileri Gizli 1200TL. MAAŞ+5000TL.PRİM+SGK İş ...

1200 TL Net Maaş + Sgk; Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek,
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/1200tl-maas5000tl-primsgk-is-ilani/583399

28. EBDE Tasarim Makine Transmikser Şoförü İş İlanı - İstanbul ...

Cebeci, Sultangazi'de bulunan beton santralimizde çalışacak tecrübeli transmikser şoförü ve pompa operatörü alınacaktır. Çalışma şartları uygun, sosyal imkanlar düzgündür; Servis ve yemek imkanı mevcuttur. Gurbetçi için uygun şartlarda yatakhane bulunmaktadır. Sigorta primi net maaş üzerinden ödenecektir.
https://www.yenibiris.com/ebde-tasarim-makine/transmikser-soforu-is-ilani/624013

29. SGA GROUP Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İş İlanı - Antalya ...

Maaş ödemesi ve diğer ödemeler sonrasında Muhasebe ve Finans Departmanları ile mutabakat sürecinin yürütülmesi, Resmi kurum ve kuruluşlar ile ilgili yazışmaların yapılması (SGK, İşkurumu vb.), Yasal mevzuat takibinin yapılması, süreçlerin mevzuata uygun biçimde yürütülmesi ve bildirimlerin yapılması,
https://www.yenibiris.com/sga-group/bordro-ve-ozluk-isleri-uzmani-is-ilani/840169

30. Teknik Ressam - Yenibiris.com

VESPRO MÜHENDİSLİK Teknik Ressam Sakarya iş ilanına başvurabilirsiniz. Teknik Ressam iş ilanları ve tüm Sakarya iş ilanları Yenibiris.com'da ... Teknik Ressam; Benzer Pozisyonlar: Elektrik Teknik Ressam ... 2200 TL Maaş + Yüksek Prim / Ofis İçi Satış Temsilcisi. DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
https://www.yenibiris.com/vespro-muhendislik/teknik-ressam-is-ilani/781051

31. ALESTA DENİZCİLİK Aşçı İş İlanları - Kariyer Fırsatları ...

Uluslarası / yurt içi yat kuruyük ve yolcu gemilerinde günlük sekiz saat çalışma sistemi ile 3 öğün yemek yapabilecek aşçılık konusunda yeterli mesleki bilgiye tecrübeye sahip aşçı ve aşçı yardımcıları olarak görevlendirilecek maaş + sgk + prim ve tüm sosyal haklarla sözleşmeli ve kadrolu bay-bayan sertifikalı personeller ve vasıflı vasıfsız gemi personelleri ...
https://www.yenibiris.com/alesta-denizcilik/asci-is-ilani/773424

32. Şirket Bilgileri Gizli 1200TL NET MAAŞ + GÜNLÜK 300TL ...

1200 TL Net Maaş+Sgk+Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4.
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/1200tl-net-maas-gunluk-300tl-prim-is-ilani/591283

33. Şirket Bilgileri Gizli 1200 TL. NET MAAŞ + 5000 TL. PRİM ...

1200 TL Net Maaş+Sgk+Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4.
https://www.yenibiris.com/sirket-bilgileri-gizli/1200-tl-net-maas-5000-tl-prim-sgk-is-ilani/609049

34. ÜSTYAPI İNŞAAT VE MADENCİLİK A.Ş. Teknik Ressam İş İlanı ...

ÜSTYAPI İNŞAAT VE MADENCİLİK A.Ş. Teknik Ressam Samsun iş ilanına başvurabilirsiniz. Teknik Ressam iş ilanları ve tüm Samsun iş ilanları Yenibiris.com'da ... Elektrik Teknik Ressam ... 2200 TL Maaş + Yüksek Prim / Ofis İçi Satış Temsilcisi. DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
https://www.yenibiris.com/ustyapi-insaat-ve-madencilik-a-s/teknik-ressam-is-ilani/660535

36. İBİS ANKARA Resepsiyonist İş İlanı - Ankara iş İlanları ...

İBİS ANKARA Resepsiyonist Ankara iş ilanına başvurabilirsiniz. Resepsiyonist iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan İBİS ANKARA tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/ibis-ankara/resepsiyonist-is-ilani/809589

37. ANKARA GÜVEN HASTANESİ Pratisyen Hekim İş İlanı - Ankara ...

ANKARA GÜVEN HASTANESİ Pratisyen Hekim Ankara iş ilanına başvurabilirsiniz. Pratisyen Hekim iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da ... Doktor. Midas Hotel. ... hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 11 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır ...
https://www.yenibiris.com/ankara-guven-hastanesi/pratisyen-hekim-is-ilani/553425

38. ŞECE DANIŞMANLIK Avrupa Konutları TEM G.O.P' da 2 Yaş ...

ŞECE DANIŞMANLIK Avrupa Konutları TEM G.O.P' da 2 Yaş Çocuk Bakıcısı Arıyoruz İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. Avrupa Konutları TEM G.O.P' da 2 Yaş Çocuk Bakıcısı Arıyoruz iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da. ... 18:00 haftanın 5 günü 1.500.-TL. maaş +SGK + Yol.
https://www.yenibiris.com/sece-danismanlik/avrupa-konutlari-tem-g-o-p-da-2-yas-cocuk-bakicisi-ariyoruz-is-ilani/786620

39. Vasıfsız Eleman - Global Denizcilik ve Aracılık ve Dan. [Hatay,Mersin,Adana,Osmaniye,Gaziantep,Diyarbakır,Konya,Antalya,İzmir,Hakkari,Kahramanmaraş,Şanlıurfa,Mardin,Muş,Van,Kars,Ardahan,Artvin,Bursa,Balıkesir,Burdur,Düzce,Samsun,Sivas,Zonguldak,Rize,Trabzon,Nevşehir,Eskişehir,Aksaray,Bitlis,Malatya,Tunceli,Erzincan,Erzurum,Elazığ,Batman,Bilecik,Bingöl,Siirt,Kayseri,Niğde,Bolu,Tokat,Kilis,Iğdır,Bayburt,Gümüşhane,Ordu,Amasya,Karaman,Çankırı - 03.05.2019]

SEKTÖRDE 25 YILLIK TECRÜBEMİZLE ACİLEN YURT İÇİ VE ULUSLARARASI GEMİ VE ÖZEL YATLARDA YADA TURİSTLİK TEKNELERDE ÇALIŞMAK ÜZERE   ,,VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Aranmaktadır. 2500-3500 USD-EURO-TL MAAŞ  İLE   TÜM SOSYAL ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=IZV0k9%2fcFOc%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

40. HIŞIM GRUP Kuyumcu (ANKARA) İş İlanı - Ankara iş İlanları ...

HIŞIM GRUP Kuyumcu (ANKARA) Ankara iş ilanına başvurabilirsiniz. Kuyumcu (ANKARA) iş ilanları ve tüm Ankara iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan HIŞIM GRUP tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/hisim-grup/kuyumcu-ankara-is-ilani/843987