KariyerYolu.com
İş İlanı Arama forum trabzon iş ilanı araması için yaklaşık 3,289 sonuç içinden 151 - 165 arasındakiler görüntüleniyor

Forum Trabzon Iş Ilanı
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de KUŞADASI A.Ş. Aşçı İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/kusadasi-a-s/asci-is-ilani/610275
Cast ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız oyunculuk, mankenlik, modellik, fotomodellik ve tanıtım gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirirerek ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=KJEPmBx9JhM%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de MANDARIN ORIENTAL BODRUM GENERAL APPLICATION FOR F&B İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/mandarin-oriental-bodrum/general-application-for-fb-is-ilani/587433
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de SANİFOAM SÜNGER SAN. VE TİC.A.Ş. Fabrika Müdürü İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/sanifoam-sunger-san-ve-tic-a-s/fabrika-muduru-is-ilani/580151
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de GÖLYAYLA ELEKTRONİK SAN. VE PAZ. A.Ş E Sınıfı Ehliyetli Şoför İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/golyayla-elektronik-san-ve-paz-a-s/e-sinifi-ehliyetli-sofor-is-ilani/367678
                                          ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=hsFHdGzAr8o%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de TRENDMEDYA Eğitimci İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! ... Biyoloji Öğretmeni Uğur Dershaneleri.
www.yenibiris.com/trendmedya/egitimci-is-ilani/499538
•Route düzenine uygun olarak müşterilere satış yapmak, •Tahsilatları gerçekleştirmek, •Haftalık ve aylık satış planlarını hazırlamak, •Hedefler doğrultusunda satışları takip etmek, •Şirket ticari politika ve prosedürlerini müşterilere aktarmak, •Sorumluğunda olan bölgede ürünlerin bulunurluğunu sağlamak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek, •Şirkete müşteriler ve pazar ile ilgili geri bildirimleri vermek, •Bölge Satış Müdürü'ne gerekli raporları ve analizleri hazırlamak. -- •En az 4 yıl saha satış tecrübesine sahip •Tercihen üniversite mezunu •İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek •Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip •Sonuç odaklı ve proaktif •B sınıfı ehliyete sahip ve aktif bir şekilde araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak -- Temsilci Uzman Yetkili Yönetmen -- Adana Ankara İstanbul Anadolu İstanbul Avrupa İzmir Samsun Trabzon
https://www.secretcv.com/go-group-danismanlik/saha-satis-temsilcisi-is-ilanlari-686987
  BAYRAMPAŞA FORUM İSTANBUL AVM mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time ve Full Time Satış Danışmanları aranmaktadır.      Müşterisine her zaman yüksek motivasyonla servis vermek, Kabin bölümünde müşterisinin rüyalarındaki ürünleri sunmak ve kombinasyon oluşturmasına yardımcı olmak, Müşterisine ürün ve koleksiyon hakkında bilgi vermek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak, Satışlarını başarılı ve pozitif bir şekilde sonlandırmak, Mağazanın görsel düzeninden sorumlu olmak, Mağaza için verilen hedeflerden sorumlu olmak. --     Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Dış görünümüne önem veren, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu.     -- Eleman Görevli Müşteri Temsilcisi Satış Temsilcisi Uzman -- İstanbul Avrupa
https://www.secretcv.com/tally-weijl/satis-danismanlari-is-ilanlari-689500
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de ÖNDERLER MUHASEBE Genel Muhasebe İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/onderler-muhasebe/genel-muhasebe-is-ilani/614928
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de Omega İş Güvenliği C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/omega-is-guvenligi/c-sinifi-is-guvenligi-uzmani-is-ilani/390866
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de ANADOLUBANK A.Ş. Avukat İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! ... Avukat EKŞİOĞLU HUKUK .
www.yenibiris.com/anadolubank-a-s/avukat-is-ilani/424461
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş. Aşçı İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/pelit-pastacilik-ve-gida-san-a-s/asci-is-ilani/507875
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de ASİL A.Ş. Harita Mühendisi İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/asil-a-s/harita-muhendisi-is-ilani/423560
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de MADO Fırıncı İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/mado/firinci-is-ilani/628297
< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sonraki >