1. Ergil Group Torna Freze Operatörü İş İlanı - Mersin(İçel ...

Ergil Grup'un Mersin / Tarsus organize sanayi bölgesindeki fabrikasında vardiyalı çalışacak universal torna ve freze operatörleri alıcaktır. Aranan Nitelikler. Universal torna ve freze kullanmış, CNC torna ve dik işlem kullanma konusunda tecrübeli, Mersin ve / veya Tarsus'ta ikamet eden, Teknik resim bilgisi kuvetli,
https://www.yenibiris.com/ergil-group/torna-freze-operatoru-is-ilani/839285

2. Ergil Group Kalite, İmalat ve Dizayn Mühendisleri İş İlanı ...

1982 yılından beri müşterilerine hizmet veren ve sektörünün önde gelen firmalarında olan şirketimizin Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrikasında görev alacak imalat , kalite kontrol ve dizayn mühendislerine ihtiyacımız bulunmaktadır.
https://www.yenibiris.com/ergil-group/kalite-imalat-ve-dizayn-muhendisleri-is-ilani/807828

3. MAĞAZA SORUMLUSU-MERSİN TARSUS - Yenibiris.com

MAĞAZA SORUMLUSU-MERSİN TARSUS iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Öğretmen Çorap Fabrikası A.Ş. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/ogretmen-corap-fabrikasi-a-s/magaza-sorumlusu-mersin-tarsus-is-ilani/258364

4. TARSU AVM Tarsus - İş İlanları - Kariyer Fırsatları ...

KOTON MAGAZACILIK TEKSTIL SANAYII VE TIC.AS. Kasiyer - TARSU AVM Tarsus Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Kasiyer - TARSU AVM Tarsus iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/koton-magazacilik-tekstil-sanayii-ve-tic-as/kasiyer-tarsu-avm-tarsus-is-ilani/319426

5. Ergil Group Int. Operasyon ve İdari Müdür İş İlanı ...

Mersin TARSUS Organize Sanayi bölgesindeki şirketimiz için tecrübeli operasyon müdürü aranıyor. Siparişini aldığımız tüm üretim, taahhüt ve mühendislik projelerinin baştan sona takibi.
https://www.yenibiris.com/ergil-group-int/operasyon-ve-idari-mudur-is-ilani/266159

6. Elektrik Mühendisi - MERSİN / TARSUS - yenibiris.com

ATR YAPI PROJE SAN TİC AŞ Elektrik Mühendisi - MERSİN / TARSUS Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Elektrik Mühendisi - MERSİN / TARSUS iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/atr-yapi-proje-san-tic-as/elektrik-muhendisi-mersin-tarsus-is-ilani/840128

7. Dj Ve Ses Işık Teknisyeni İş İlanları - Yenibiris.com

Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de en güncel ve en çeşitli Dj Ve Ses Işık Teknisyeni İş İlanlarından size en uygunu olan işi seçin, yeni bir hayata başlayın!
https://www.yenibiris.com/dj-ve-ses-isik-teknisyeni-is-ilanlari

8. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ(ÇERKEZKÖY) - Yenibiris.com

Leather Line fabrikası, İstanbul Hadımköy Tesislerinde % 100 PU ve PU/PVC kaplamalı kumaş ve deri üretimi, nonwoven ve örme kumaş üretimi yapmaktadır. 2009 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 120.000 m² alana kurulan yeni tesislerine taşınan Suede Line fabrikası ise flok kaplamalı kumaş, dokuma, baskı ...
https://www.yenibiris.com/sertex/musteri-temsilcisicerkezkoy-is-ilani/217009

9. MEY İÇKİ Ambar Sorumlusu (Tarsus) İş İlanı - Mersin(İçel ...

MEY İÇKİ Ambar Sorumlusu (Tarsus) Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Ambar Sorumlusu (Tarsus) iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan MEY İÇKİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/mey-icki/ambar-sorumlusu-tarsus-is-ilani/755556

10. MEY İÇKİ Bakım Mühendisi (Tarsus) İş İlanı - Mersin(İçel ...

MEY İÇKİ Bakım Mühendisi (Tarsus) Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Bakım Mühendisi (Tarsus) iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan MEY İÇKİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/mey-icki/bakim-muhendisi-tarsus-is-ilani/763837

11. SERTEX İnsan Kaynakları Yöneticisi (Çerkezköy) İş İlanı ...

Leather Line fabrikası, İstanbul Hadımköy Tesislerinde % 100 PU ve PU/PVC kaplamalı kumaş ve deri üretimi, nonwoven ve örme kumaş üretimi yapmaktadır. 2009 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 120.000 m² alana kurulan yeni tesislerine taşınan Suede Line fabrikası ise flok kaplamalı kumaş, dokuma, baskı ...
https://www.yenibiris.com/sertex/insan-kaynaklari-yoneticisi-cerkezkoy-is-ilani/228921

12. Anaokulu Öğretmeni - Özel Doğafen Anaokulu [İstanbul(Avr.) - 18.04.2019]

En az Lise düzeyinde, mutlaka Çocuk Gelişimi veya Okulöncesi Öğretmenliği okumuş, sigara içmeyen, hafta içi-tam zamanlı, bayan öğretmen işe alınacaktır. Sektör dışından başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır. Sadece "sertifika" sahibi başvurular ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=X43NGMZD7GM%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

13. Mali İşler Öğrenci Operasyonları Uzmanı/Uzman Yrd. - FMV Işık Üniversitesi [İstanbul(Avr.) - 16.04.2019]

"Işık Seninle Olsun" misyonu ile eğitim sektöründe çağdaş ve yenilikçi yaklaşımları ile farklılık yaratan Üniversitemizin Maslak Kampüsü’ nde görevlendirilmek üzere, GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=Cj5390N3qAo%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

14. Carrefoursa Tarsus 2 CarrefourSA Expres Mağazası İş İlanı ...

Carrefoursa Tarsus 2 CarrefourSA Expres Mağazası Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Tarsus 2 CarrefourSA Expres Mağazası iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan Carrefoursa tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/carrefoursa/tarsus-2-carrefoursa-expres-magazasi-is-ilani/186977

15. Işıktaş Eğt. Ltd. Şti. BRANŞ ÖĞRETMENİ İş İlanı - Ankara ...

Işıktaş Eğt. Ltd. Şti. BRANŞ ÖĞRETMENİ Ankara Sincan iş ilanına başvurabilirsiniz. BRANŞ ÖĞRETMENİ iş ilanları ve tüm Ankara Sincan iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Işıktaş Eğt. Ltd. Şti. tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/isiktas-egt-ltd-sti/brans-ogretmeni-is-ilani/850906

16. ÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ Öğretmen İş İlanı - Adana iş ...

ÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ Öğretmen Adana iş ilanına başvurabilirsiniz. Öğretmen iş ilanları ve tüm Adana iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan ÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/ozel-tarsus-amerikan-koleji/ogretmen-is-ilani/595074

17. MERSİN-TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Muhasebe Memuru İş ...

MERSİN-TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Muhasebe Memuru Mersin(İçel) iş ilanına başvurabilirsiniz. Muhasebe Memuru iş ilanları ve tüm Mersin(İçel) iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan MERSİN-TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/mersin-tarsus-organize-sanayi-bolgesi/muhasebe-memuru-is-ilani/489217

18. Ergil Group Lojistik Operasyon Sorumlusu İş İlanı - Mersin ...

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde çelik konstrüksiyon, makina - ekipman ve depolama tankları konularında faaliyet gösteren fabrikamız için LOJİSTİK SORUMLUSU aranmaktadır. Yurtdışı ve yurtiçi nakliyelerden oluşan evrakları hazırlayıp, gerekli kontrolleri yaparak dökümantasyonu hazırlayıp, gerçekleştirilen sevkiyatların sorunsuz işlemesini sağlamak.
https://www.yenibiris.com/ergil-group/lojistik-operasyon-sorumlusu-is-ilani/389951

19. AŞUT FIBERGLASS TIC. ve SAN. A.Ş. Teknik Personel İş İlanı

Aşut Fiberglass 1999 yılında Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 35 000 m2 ‘lik arazi üzerine 3500 m2 lik kapalı alanda ilk imalat hattını kurdu ve 2010 yılı sonu itibariyle toplam 10 000 m2 ‘lik kapalı ve 25 000 m2 lik stok sahasıyla konusunda modern ve dev bir tesise sahip olmuştur.
https://www.yenibiris.com/asut-fiberglass-tic-ve-san-a-s/teknik-personel-is-ilani/820979

20. Mimar - MERSİN / TARSUS - yenibiris.com

Siz de ATR YAPI PROJE SAN TİC AŞ Mimar - MERSİN / TARSUS İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! Yenibiris.com'dan ATR YAPI PROJE SAN TİC AŞ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/atr-yapi-proje-san-tic-as/mimar-mersin-tarsus-is-ilani/840129