1. Makine Mühendisi - yenibiris.com

baraj ve hes mekanİk İŞlerİ İle uĞraŞan fİrmamiza makİna mÜhendİsİ aranmaktadir.
https://www.yenibiris.com/mmt-muhendislik-mumessillik-ticaret-ve-ltd-sti/makine-muhendisi-is-ilani/313972

2. SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ - yenibiris.com

Genel Merkezimiz İstanbul /Alemdağ'da bulunmaktadır. Lojistik ve satınalma bu merkezimizde yapılmaktadır. Aksa Jeneratör,Legrand,Hes Kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemen,Gewiss,Nexans Kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ülkelerde temsilciliğini yapmaktayız.
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/satis-ve-pazarlama-muduru-is-ilani/203578

3. HİLAL ELEKTİRİK LTD.ŞTİ ELEKTRİK MÜHENDİSİ İş İlanları ...

Hilal elektrik olarak AZERBAYCAN ve KAZAKİSTAN 'da faliyet gösteriyoruz.Genel merkezimiz İstanbul Alemdağ'da bulunmaktadır.Lojistik ve satın alma bu merkezimizde yapılmaktadır.Aksa Jeneratör,Legrant,Hes kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemens,Gewiss,Nexans kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ...
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/elektrik-muhendisi-is-ilani/234511

4. Uzman Elektrik Mühendisi - yenibiris.com

Endüstriyel Elektrik ve otomasyon işlerinde tecrübeli. İngilizce okuma , yazma , konusma iyi derecede. Seyehat engeli olmayan. Hes , Ges , Çimento , maden elektrik otomasyon işlerinde tercihen tecrübeli. Yonetici vasıfları gelişmiş. Elektrik ve otomasyon projeleri yapım ve kontrolünde çalışmış Autocad , ve ofice programları iyi bilen.
https://www.yenibiris.com/konelsis-kontrol-elektronik-sistemleri/uzman-elektrik-muhendisi-is-ilani/599594

5. JENERATOR ELEKTRIK USTASI - Yenibiris.com

Aksa Jeneratör,Legrand,Hes Kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemen,Gewiss,Nexans Kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ülkelerde temsilciliğini yapmaktayız. Azerbaycan'da bulunan 4 mağazamızda toplam 130 personel,Kazakistan'da bulunan Santral Elektric firmamızda 25 personel, İstanbul Genel Müdürlüğümüzde ise 15 personel çalışmaktadır.
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/jenerator-elektrik-ustasi-is-ilani/203723

6. SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ - Yenibiris.com

Aksa Jeneratör,Legrand,Hes Kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemen,Gewiss,Nexans Kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ülkelerde temsilciliğini yapmaktayız. Azerbaycan'da bulunan 4 mağazamızda toplam 130 personel,Kazakistan'da bulunan Santral Elektric firmamızda 25 personel, İstanbul Genel Müdürlüğümüzde ise 10 personel çalışmaktadır.
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/satis-ve-pazarlama-muduru-is-ilani/203568

7. HİLAL ELEKTİRİK LTD.ŞTİ UST DUZEY PROJE YONETICISI ...

Aksa Jeneratör,Legrand,Hes Kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemen,Gewiss,Nexans Kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ülkelerde temsilciliğini yapmaktayız. Azerbaycan'da bulunan 4 mağazamızda toplam 130 personel,Kazakistan'da bulunan Santral Elektric firmamızda 25 personel, İstanbul Genel Müdürlüğümüzde ise 15 personel çalışmaktadır.
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/ust-duzey-proje-yoneticisi-elektrik-muhendisi-is-ilani/204086

8. Satış Mühendisi

Müşteriler ile gerekli görüşmeleri yaparak işin teklifinden satışına ait tahsilatın zamanında yapılmasına kadar tüm yurt içi/yurt dışı satış – pazarlama faaliyetlerini takip etmek, Müşteri ziyaretlerini ve müşteri kabulünü gerçekleştirmek, Yapılan ziyaretlerin günlük olarak raporlamasını yapmak Müşteri portföyünün genişlemesini sağlayacak çalışmalar yapmak, Seyahat, tanıtım ve fuarlarda şirketi temsil etmek, Şirket satış hedefleri doğrultusunda pazar araştırmaları yapmak, mevcut ve potansiyel işlerin takibini gerçekleştirmek, İşlerin durumuna bağlı olarak verilen görevleri yerine getirmek. -- Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Satış Mühendisi), Tercihen Enerji ve elektrik Sektöründe tecrübeli (HES-GES-BIO-RES v.b.) En az 2 yıl sektör tecrübesi olan, İngilizce bilen. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama ve raporlama yapabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, aktif davranabilen, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Bizimle çalışacak Satış Mühendisi ekip arkadaşı aranmaktadır. Not:Maaş tecrübeye göre karşılıklı görüşmede belirlenecek. -- Satış Mühendisi Satış Pazarlama Mühendisi --
https://www.secretcv.com/konelsis-kontrol-elektronik-sistemleri/satis-muhendisi-is-ilanlari-1072959