1. KARADENİZ HOLDİNG A.Ş. HES PROJE YÖNETİCİSİ İş İlanları ...

Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de KARADENİZ HOLDİNG A.Ş. HES PROJE YÖNETİCİSİ İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
https://www.yenibiris.com/karadeniz-holding-a-s/hes-proje-yoneticisi-is-ilani/191098

2. AKFEN HOLDİNG AŞ hes teknikeri İş İlanları - Kariyer ...

Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de AKFEN HOLDİNG AŞ hes teknikeri İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
https://www.yenibiris.com/akfen-holding-as/hes-teknikeri-is-ilani/345541

3. HES-Elektrik Mühendisi - İş İlanları - Kariyer ...

İnşaat Sektörünün Liderlerinden olan firmamızın Bingöl/ Yedisu’da bulunan HES Projemizde görevlendirilmek üzere; • Elektromekanik ve elektrik işlerini sevk ve idare edecek, • Yüklenici ekipleri işe yönlendirmek, iş akışını takip edecek ve hakedişleri hazırlayacak, .
https://www.yenibiris.com/agaoglu-sirketler-grubu/hes-elektrik-muhendisi-is-ilani/263569

4. BARAJ ve HES SU YAPILARI DENETÇİ ... - yenibiris.com

SU YAPI MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK A.Ş. BARAJ ve HES SU YAPILARI DENETÇİ ELEKTRİK MÜHENDİSİ Bingöl iş ilanına başvurabilirsiniz. BARAJ ve HES SU YAPILARI DENETÇİ ELEKTRİK MÜHENDİSİ iş ilanları ve tüm Bingöl iş ilanları Yenibiris.com'da
https://www.yenibiris.com/su-yapi-muhendislik-ve-musavirlik-a-s/baraj-ve-hes-su-yapilari-denetci-elektrik-muhendisi-is-ilani/807906

5. SOYAK ENERJİ HES ELEKTRİK MÜHENDİSİ İş İlanları - Kariyer ...

Siz de SOYAK ENERJİ HES ELEKTRİK MÜHENDİSİ İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın! Yenibiris.com'dan SOYAK ENERJİ tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/soyak-enerji/hes-elektrik-muhendisi-is-ilani/441779

6. HES Mekanik Bakım Personeli - İş İlanları - Kariyer ...

Bomonti Elektrik Müh. Ltd. Şti HES Mekanik Bakım Personeli Adıyaman iş ilanına başvurabilirsiniz. HES Mekanik Bakım Personeli iş ilanları ve tüm Adıyaman iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan Bomonti Elektrik Müh. Ltd. Şti tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/bomonti-elektrik-muh-ltd-sti/hes-mekanik-bakim-personeli-is-ilani/364474

7. ER-BAKIR Elektrik Bakım Mühendisi İş İlanı - Denizli iş ...

2012 yılına kadar genellikle kendi ... Bartın'da yer alan Kayadibi HES için geliştirdiği proje ... İlkeler Sözleşmesi’ne ...
https://www.yenibiris.com/er-bakir/elektrik-bakim-muhendisi-is-ilani/555985

8. Renaissance Construction Elektrik Dizayn Şefi İş İlanı ...

Şirket’in ilk hidroelektrik santral projesi olan 15 MW kurulu güçteki Yalnızca HES, ... Şirket 2014 yılına kadar bu yatırımlarını ... A.Ş.'ne ait bir ...
https://www.yenibiris.com/renaissance-construction/elektrik-dizayn-sefi-is-ilani/272907

9. KLV İNŞAAT A.Ş. İnşaat Mühendisi İş İlanı - Adana iş ...

İnşaat sektöründe alt ve üst yapı işleri olan,demiryolları,hes projeleri,madencilik ve ocak işletmelerinde hizmet veren kuruluşumuzda işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayabilecek yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek adaylar aranmaktadır
https://www.yenibiris.com/klv-insaat-a-s/insaat-muhendisi-is-ilani/785351

10. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ - BOMONTİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK [İstanbul(Avr.) - 03.09.2018]

Bomonti Elektrik A.Ş. bünyesinde, İstanbul-Şişli’deki merkez ofisimizde görev alacak yetiştirilmek üzere “ELEKTRİK / ELEKTRONİK MÜHENDİSİ”, çalışma arkadaşı arıyoruz. İşletmekte olduğumuz Hidro Elektrik Santrali(HES) tesisin işletme, bakım......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=EFigVTc6DTc%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

11. ALKANLAR ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş. Ön Muhasebe Elemanı İş ...

Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün, önde gelen firmalarından olan Alkanlar Şirketler Grubu; Philips, Siemens, Osram, General Elektrik, Schneider, Legrand, Massive, Hes Kablo, Viko vb. gibi, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarına 40 yılı aşkın süredir partnerlik yapmaktadır.
https://www.yenibiris.com/alkanlar-elektrik-san-ve-tic-a-s/on-muhasebe-elemani-is-ilani/816856

12. Etisan Enerji A.Ş Elektrik Mühendisi İş İlanları - Kariyer ...

Müşterilerimiz olan TEDAŞ, TEİAŞ, Elektrik Dağıtım Şirketleri, Özel ve Kamu Enerji Şirketleri, HES, RES ve diğer enerji tesisi yatırımcılarına hizmet vermektedir. Elektrik iletim ve dağıtım işlerinde ofis ve saha çalışmalarında görev alacak arkadaşları arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/etisan-enerji-a-s/elektrik-muhendisi-is-ilani/498541

13. Etisan Enerji A.Ş Elektrik Teknisyeni İş İlanları ...

Müşterilerimiz olan TEDAŞ, TEİAŞ, Elektrik Dağıtım Şirketleri, Özel ve Kamu Enerji Şirketleri, HES, RES ve diğer enerji tesisi yatırımcılarına hizmet vermektedir. Elektrik iletim ve dağıtım işlerinde ofis ve saha çalışmalarında görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/etisan-enerji-a-s/elektrik-teknisyeni-is-ilani/583381

14. Uzman Elektrik Mühendisi - yenibiris.com

Endüstriyel Elektrik ve otomasyon işlerinde tecrübeli. İngilizce okuma , yazma , konusma iyi derecede. Seyehat engeli olmayan. Hes , Ges , Çimento , maden elektrik otomasyon işlerinde tercihen tecrübeli. Yonetici vasıfları gelişmiş. Elektrik ve otomasyon projeleri yapım ve kontrolünde çalışmış Autocad , ve ofice programları iyi bilen.
https://www.yenibiris.com/konelsis-kontrol-elektronik-sistemleri/uzman-elektrik-muhendisi-is-ilani/599594

15. Rönesans Holding Ambar Sorumlusu İş İlanı - Ankara iş ...

Şirket’in ilk hidroelektrik santral projesi olan 15 MW kurulu güçteki Yalnızca HES, Eylül 2009’da üretime başlamıştır. Rönesans Enerji’nin yapımı devam etmekte olan toplam 78 MW kapasiteli dört yeni hidroelektrik santral projesi daha bulunmaktadır. 735 MW hidroelektrik santrali de geliştirme aşamasındadır.
https://www.yenibiris.com/ronesans-holding/ambar-sorumlusu-is-ilani/646424

16. SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ - yenibiris.com

Aksa Jeneratör,Legrand,Hes Kablo,Philips,Alarko,Ferroli,Siemen,Gewiss,Nexans Kablo,Orsam,ABB gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının bu ülkelerde temsilciliğini yapmaktayız. Azerbaycan'da bulunan 4 mağazamızda toplam 130 personel,Kazakistan'da bulunan Santral Elektric firmamızda 25 personel, İstanbul Genel Müdürlüğümüzde ise 10 personel çalışmaktadır.
https://www.yenibiris.com/hilal-elektirik-ltd-sti/satis-ve-pazarlama-muduru-is-ilani/203574