1. Koşuyolu Medipol Hastanesi HASTA DANIŞMANI İş İlanı ...

Hasta ve hasta yakınları ile doktor arasındaki iletişimi sağlamak. Hastaların randevu takibini yapmak ve doktorlara yardımcı olmak. Aranan Nitelikler ... Sekreter. Sağlıkmed Medikal . İstanbul Anadolu Yakası ...
https://www.yenibiris.com/kosuyolu-medipol-hastanesi/hasta-danismani-is-ilani/718687

2. KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI Tıbbi Sekreter İş İlanı ...

KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI Tıbbi Sekreter İstanbul Avrupa Yakası iş ilanına başvurabilirsiniz. Tıbbi Sekreter iş ilanları ve tüm İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da Yenibiris.com'dan KENAN EREN DOKTOR MUAYENEHANESI tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/kenan-eren-doktor-muayenehanesi/tibbi-sekreter-is-ilani/495883

3. Av. Işılay Işıldar Can Sekreter İş İlanı - Antalya iş ...

40 yaş altı deneyimli, diksiyonu düzgün, temizliğe önem veren, çalışkan, uzun süre çalışabilecek sekreter / yardımcı eleman aranmaktadır. (Bahçede büyük ırk köpek beslenmektedir. Korkanların başvurmaması rica olunur.
https://www.yenibiris.com/av-isilay-isildar-can/sekreter-is-ilani/750163

4. Tıbbi Sekreter - Yenibiris.com

Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan, Analitik düşünen, Yeni Doğan Yoğun Bakımda çalışabilecek, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/avrupa-safak-hastanesi/tibbi-sekreter-is-ilani/763043

5. Anaokulu Yardımcı Öğretmeni İş İlanları - Yenibiris.com

Anaokulu Yardımcı Öğretmeni İş Tanımı Aşiyan Anaokulunda öğretmenlerimize yardımcı olacak, öğrencilerin bakımları, uykusu vb işlerle ilgilenecek, bakıcı ablalık yapacak Yardımcı Öğretmen arıyoruz.
https://www.yenibiris.com/anaokulu-yardimci-ogretmeni-is-ilanlari

6. YILDIZ HOLDİNG AŞ Muhasebe Uzman Yardımcısı İş İlanı ...

Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor.
https://www.yenibiris.com/yildiz-holding-as/muhasebe-uzman-yardimcisi-is-ilani/637467

7. ÖZEL ERDEM HASTANESİ Tıbbi Sekreter İş İlanı - İstanbul ...

Tıbbi Sekreter iş ilanları ve tüm İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları Yenibiris.com'da. ... İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası ... hasta, hasta yakını, doktor, hemşire ve hastabakıcı arasında sağlıklı ve güleryüzlü dialog kurulması hususuna son derece dikkat ve hassasiyet göstermektedir.
https://www.yenibiris.com/ozel-erdem-hastanesi/tibbi-sekreter-is-ilani/682836

8. Sekreter

Merkez Güven OSGB - Sekreter İş Açıklaması Kütahya'da bulunan danışmanlık ofisinde, ön karşılama, telefon cevaplama, yardımcı ofis işleri ve temizlik işlerinde görevlendirilecektir. İrtibat Tel: 0 549 787 03 80 -- İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * EN AZ LİSE MEZUNU * TERCİHEN BENZERİ İŞLERDE TECRÜBESİ BULUNAN * BİLGİSAYAR KULLANABİLEN VE TEMEL OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM * DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN VE DİKSİYONU DÜZGÜN * İLETİŞİM VE TAKİP YÖNÜ GÜÇLÜ, GELİŞİME AÇIK * BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ -- Ofis Elemanı Sekreter -- Kütahya
https://www.secretcv.com/genc-grup-danismanlik-muhendislik/sekreter-is-ilanlari-1120517

9. BİANCO Sekreter İş İlanı - Bursa iş İlanları - Yenibiris.com

1991’den bu yana Radyoloji , Nükleer Tıp ve Radyoterapi hizmetleri ile Radyofarmasötik malzemelerin temini alanlarında özel ve kamu hastanelerinde faaliyet gösteren firmamız için Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesinde çalıştırılmak üzere ‘’SEKRETER ‘’ alınacaktır.
https://www.yenibiris.com/bianco/sekreter-is-ilani/693952

10. İstanbul Sarıyer'de Ev İşlerine Yardımcı Eleman

Hasta bakıcı adaylarımızın profesyonel , sertifikalı ,hemşire veya doktor olmasına özen gösteriyoruz. Bebek ve çocuk bakıcılarımızın deneyimli referanslı ve mutlaka daha önceden bebek bakımında çalışmış olmasına dikkat ediyoruz.
https://www.yenibiris.com/kalite-insan-kaynaklari/istanbul-sariyerde-ev-islerine-yardimci-eleman-is-ilani/742728

11. ANKARA GÜVEN HASTANESİ Pratisyen Doktor İş İlanı - Ankara ...

Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 11 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır.
https://www.yenibiris.com/ankara-guven-hastanesi/pratisyen-doktor-is-ilani/661701

12. Mağaza Müdür Yardımcı

Hendek ParkShop Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdür Yardımcısı" alınacaktır. -- En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. -- Mağaza Satış Müdür Yardımcısı Mağaza Satış Uzman Yardımcısı Mağaza Satış Uzmanı -- Sakarya
https://www.secretcv.com/fenerium/magaza-mudur-yardimcisi-is-ilanlari-1113093

13. Muayenehane-Doktor İbrahim Ateş Doktor Asistanı İş İlanı ...

Doktor Asistanı iş ilanları ve tüm Antalya iş ilanları Yenibiris.com'da. Yenibiris.com'dan Muayenehane-Doktor İbrahim Ateş tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. ... Sağlık ve Bilişim alanınlarında faaliyet göstermektedir.
https://www.yenibiris.com/muayenehane-doktor-ibrahim-ates/doktor-asistani-is-ilani/308527

14. Gümrük Müşavir Yardımcısı - Gülmüş Gümrük Müşavirliği LTD. ŞTİ. [İstanbul(Avr.) - 05.11.2018]

Firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki kriterlere uygun ''Gümrük Müşavir Yardımcısı''aranmaktadır; Gümrük Müşavir Yardımcısı İzin Belgesine sahip,Mevzuat bilgisine sahip ve mevzuat takip edebilen,Evrim ve Bilge Sistemine hakim,Gümrük saha/operasyon ......
www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=GpkuAXxx9BA%3d!e!&ilkodu=0&ulkeId=0

15. Sekreter

<span style="\&quot;FONT-SIZE:" 10pt;="" color:="" navy;="" font-family:="" arial\"="">Merter'de bulunan tekstil ihracat firmamızın telefon faks kargo kurye toplantı vb. organizazyonları yönetebilecek misafirleri karşılayabilecek, ilgili raporlamaları hazırlayabilecek bayan sekreter arıyoruz. -- * Ofis araçlarını iyi kullanabilen * Güçlü iletişim ve organizazyon yeteneğine sahip * Sekreterya veya benzer pozizyonda en az 3 yıl deneyimli <span style="\&quot;FONT-SIZE:" 10pt;="" color:="" navy;="" font-family:="" arial\"=""> * Güvenilir ve sorumluluk alabilecek -- Resepsiyonist Resepsiyonist YardımcıSekreter Yönetici Asistanı Yönetici Sekreteri -- İstanbul Avrupa
https://www.secretcv.com/artar-tekstil/sekreter-is-ilanlari-1119167

16. CEP GRUPPE Doktor İş İlanı - Almanya iş İlanları ...

Almanca dil bilginiz varmı? şimdiye kadar Almanya`da çalışdınızmı? Ozaman hiç tereddüt etmeden bize başvurun. Almanca konuşamıyor fakat ögrenmekmi istiyorsunuz? Partnerimiz Goethe Enstitüsün de indirimden faydalanarak almanca dil kursuna başlayabilirsiniz. Biz size Türkiye`de ve Almanya`da yardımcı oluyoruz.
https://www.yenibiris.com/cep-gruppe/doktor-is-ilani/475482

17. Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı ... - Yenibiris.com

İstanbul Avrupa Yakası Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı-Bakırköy Şube İş İlanları Yetiştirilmek Üzere Uzman Yardımcısı-Bakırköy Şube TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
https://www.yenibiris.com/tacirler-yatirim-menkul-degerler-a-s/yetistirilmek-uzere-uzman-yardimcisi-bakirkoy-sube-is-ilani/788430

18. Anaokulu Yardımcı Öğretmeni - Yenibiris.com

Kurumumuza bağlı Anaokullarımızda görevlendirilmek üzere ''Anaokulu Yardımcı Öğretmeni'' alınacaktır.
https://www.yenibiris.com/anabilim-egitim-kurumlari/anaokulu-yardimci-ogretmeni-is-ilani/788520

19. ÖZ ANADOLU KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. Makine Montaj Elemanı ...

ÖZ ANADOLU KİMYA SANAYİ VE TİC. A.Ş. Bilinçli ve özverili elemanları ve geniş üretim kapasitesi ile tekstil sektöründe 1979 yılından bu yana emprime baskı boya ve yardımcı kimyasalları üretimini yapmaktadır.
https://www.yenibiris.com/oz-anadolu-kimya-san-ve-tic-a-s/makine-montaj-elemani-is-ilani/372819

20. Aşçı İş İlanları - Yenibiris.com

Karafırın Aşçı & Aşçı Yardımcısı İş Tanımı Gıda sektöründe Öncü ve Lider firmamız, “Karafırın” ,Anadolu ve Avrupa yakası şubeleri için deneyimli "Aşçı" ve "Aşçı Yardımcıları" aramaktadır.
https://www.yenibiris.com/asci-is-ilanlari