1. Mekanik Bakım Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Asansör Ustası

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKIMSAN LİFT ASANSÖR MÜHENDİSLİK SAN VE TİC LTD ŞT için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Asansör Ustası arayışımız bulunmaktadır.

3. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4. Plastik Kalıp Ustası

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ero-Plas Plastik Enjeksiyon File Serigrafi Matbaa için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Kalıp Ustası arayışımız bulunmaktadır.

5. Plastik Enjeksiyon Ustası

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

6. Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

7. Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

8. Mekanik Bakım Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

9. Elektrostatik Toz Boya Ustası

Makasan Makina Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrostatik Toz Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

10. Kaporta Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Ustası arayışımız bulunmaktadır.

11. Kaporta Boya Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

12. Unlu Mamüller Ustası

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAMLI GIDA HİZM.SAN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Unlu Mamüller Ustası arayışımız bulunmaktadır.

13. Pres Ustası

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız PUSULA SAC METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pres Ustası arayışımız bulunmaktadır.

14. Yurtdışı Pazarlama Uzmanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Plastik Enjeksiyon Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOLMAZER EV GEREÇLERİ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

16. Sıhhi Tesisat Ustası

Gizli Firma için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Ustası arayışımız bulunmaktadır.

17. Yurtdışı Ruhsatlandırma Uzmanı

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Ruhsatlandırma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Plastik Enjeksiyon Ustası

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

19. Dijital Platformlar Yurtdışı Satış Yöneticisi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ZER A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dijital Platformlar Yurtdışı Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Sıhhi Tesisat Ustası

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEREMONY GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Ustası arayışımız bulunmaktadır.

21. Araç Bakım Onarım Ustası / Teknikeri / Teknisyeni

Başdaş Marketçilik için İzmir bölgesinde Araç Bakım Onarım Ustası / Teknikeri / Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

22. Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası (Manisa)

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız BENO PLASTİK AMBALAJ ve KALIP SANAYİ TİCARET A.Ş. için Manisa +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası (Manisa) …

23. Makine Bakım Ustası

Günsayıl İnşaat için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

24. Elektrik Ustası

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYMETAL LTD. ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Ustası arayışımız bulunmaktadır.

25. Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş. için Bolu bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası arayışımız bulunmaktadır.