1. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2. Yurtdışı Pazarlama Uzmanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Yurtdışı Ruhsatlandırma Uzmanı

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Ruhsatlandırma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Dijital Platformlar Yurtdışı Satış Yöneticisi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ZER A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dijital Platformlar Yurtdışı Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Kaynakçı

Mesa İmalat San. ve Tic. A.ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

6. Yurtdışı Satış Temsilcisi

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamız ARDE AYDINLATMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Muhasebe Uzmanı - Yurtdışı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız ECROU MAĞAZACILIK A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı - Yurtdışı arayışımız bulunmaktadır.

8. Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Eğitim Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Birleşik Burçlar Eğitim Danışmanlık Tic ltd Şti-United Towers için İstanbul(Avr.), Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Eğitim Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Yurtdışı Satış Sorumlusu

Gersan Elektrik Tic. ve San. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Yurtdışı Satış Asistanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız FLOWERS COSMETİC BAKIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Yurtdışı Satış Müşteri Yöneticisi

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kenmak Hastane Malzemeleri San. Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Müşteri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

13. Kaynakçı - Mekanikçi

Ekiz Tavukçuluk Tarım Ürünleri için İzmir bölgesinde Kaynakçı - Mekanikçi arayışımız bulunmaktadır.

14. Yurtdışı Müşteri Temsilcisi

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız SAYGI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

15. Yurtdışı Pazarlama Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ONMART MAKİNE İNŞ .GIDA TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Yurtdışı Satış Yöneticisi

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pamukkale Kablo A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Yurtdışı Operasyon Uzmanı

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız olgar için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız EVLİYAOĞLU TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Denizli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

19. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Açık Hava Reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Heyday Reklam için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

20. Kaynakçı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOOM MAKİNA TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

21. Yurtdışı Pazarlama Uzmanı

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız MC FILTRE Sanayi Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Kaynakçı

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALTECH MAKİNE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

23. Bordro ve Özlük İşleri Müdür Yardımcısı

Kargo - Kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bordro ve Özlük İşleri Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

24. Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı

Kargo - Kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

25. Şube Müdürü - Elazığ

Kargo - Kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Şube Müdürü - Elazığ arayışımız bulunmaktadır.