1. Dış Ticaret Uzmanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız GERÇEK KOZMETİK için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Dış Ticaret Yöneticisi

Sağlık Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız PHARMAMED MEDİKAL ÜRÜNLER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Dış Ticaret Yöneticisi

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TMSFOUNDRY DÖKÜM METAL SAN. TİC. A.Ş. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Dış Ticaret Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız İSTANBUL PİSTON VE BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. TİC. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Dış Ticaret Sorumlusu

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mekisan Asansör Ve Çelik Konstrüksiyon San. Ltd. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6. Dış Ticaret Yöneticisi

Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız İNCELER MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Dış Ticaret Müdürü

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Roman A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Dış Ticaret Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

8. Dış Ticaret Satış Sorumlusu

Kimya Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

9. Dış Ticaret Yöneticisi

Çevre Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Dış Ticaret Operasyonları Yöneticisi

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Burgan Bank Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Operasyonları Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Satış Destek Mühendisi

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Saya Grup İç ve Dış Ticaret için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Satış Destek Sorumlusu

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tolkim Dış Ticaret için İstanbul(Asya), Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

13. Mağaza Satış Danışmanı - Antalya Terracity Avm

Calzedonia Tk Dış Tic. Ltd. Şti için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı - Antalya Terracity Avm arayışımız bulunmaktadır.

14. Satış Danışmanı-Rixos World Legends

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizia Moda Tekstil San Ve Dış Tic.Ltd. Şti için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı-Rixos World Legends arayışımız bulunmaktadır.

15. Mekanik Bakım Elemanı

Yem Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Baf Premiks ve Tarım San. Dış Tic. Ltd. Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Sosyal Medya Yöneticisi

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğanlar Tekstil Dış Tic Ltd için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Elektrik Elektronik Operatörü

Yem Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Baf Premiks ve Tarım San. Dış Tic. Ltd. Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Elektronik Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

18. Depo Elemanları

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanları arayışımız bulunmaktadır.

19. Muhasebe Uzman Yardımcısı

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

20. Satış Temsilcisi

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Kalite Kontrol Sorumlusu

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

22. Plastik Enjeksiyon Ustası

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

23. Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı arayışımız bulunmaktadır.

24. Muhasebe Uzmanı

Sağlık Kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Maya Lazer Epilasyon Med Dış.Tic.Ltd.Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Destek Mühendisi

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Huawei Telekomünikasyon Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Destek Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.