1. Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik Teknikeri

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız ETK Kablo A. Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

4. Elektromekanik Teknikeri

Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLİMEKS HOLDİNG A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektromekanik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

5. Kimya Teknikeri

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız ESKİM KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

6. Radyoloji Teknikeri

Sağlık Sigortası sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZKAYA HASTANE İŞLETMECİLİĞİ SAĞLIK EĞİTİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Radyoloji Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

7. Elektrik Elektronik Teknikeri

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Elektronik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

8. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

9. Gıda Teknikeri

Sağlık Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Acıbadem Labmed Sağlık Hizmetleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

10. Elektrik Teknikeri

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız RELTEK ENERJİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

11. Operasyon Teknikeri

Enerya Enerji A.Ş için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Operasyon Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

12. İSG Teknikeri

Enerji Üretim ve Dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız YENİKÖY KEMERKÖY ELEKTRİK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İSG Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

13. Dizayn Tekne Resim Teknikeri

Gemi Acentaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız TERSAN TERSANECİLİKSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Yalova bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dizayn Tekne Resim Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

14. İnşaat Teknikeri

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alapala Makina Gıda San. Tic. A.Ş. için Çorum bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

15. Kalite Kontrol Teknikeri

Tersane / Gemi İnşa sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ada Denizcilik ve Tersane İşletmeciliği Aş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

16. Kalite Güvence Laboratuvar Teknikeri

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hyundai Assan Otomotiv San. Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Güvence Laboratuvar Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

17. Kimya Teknikeri

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

18. Radyoloji Teknikeri

Sağlık Kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özel Beyhekim Hastanesi Sağlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Radyoloji Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

19. Gıda Teknikeri

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız McCormick Kütaş Gıda San. Dış Tic. A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

20. Gıda Teknikeri

Mali Müşavirlik - Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren firmamız EUHR İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ A.Ş için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

21. İnşaat Teknikeri

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız HASKA YAPI İZOLASYONSİST.İNŞ.TAAH.SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

22. Mekanik Bakım ve Elektrik Bakım Teknikeri

Evcil Hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmamız Effeffe Pet Ürün.ve Evcil Hayvan Yem.San.Tic.Aş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım ve Elektrik Bakım Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

23. Güvenlik Sistemleri Teknikeri

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Güvenlik Sistemleri Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

24. Araç Bakım Onarım Ustası / Teknikeri / Teknisyeni

Başdaş Marketçilik için İzmir bölgesinde Araç Bakım Onarım Ustası / Teknikeri / Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

25. Makine Teknikeri

Çeksan Yol Süpürme Araçları için İzmir bölgesinde Makine Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.