1. Chef D Partie - Kıyıda Barba Urla

Kıyıda Barba için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Chef D Partie - Kıyıda Barba Urla arayışımız bulunmaktadır.

2. Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya

PİZZA HUT TURKİYE için Antalya bölgesinde Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya arayışımız bulunmaktadır.

3. Mağaza Kategori Yöneticisi-Urla

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız MUDO için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Kategori Yöneticisi-Urla arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış Danışmanı Sneaks Up (Alanya Akdenizpark)

Sneaks Up için Antalya bölgesinde Satış Danışmanı Sneaks Up (Alanya Akdenizpark) arayışımız bulunmaktadır.

5. Dönemsel Satış Danışmanı -Alanya Cadde

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Karaca San. ve Tic. A.Ş. için Antalya bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Dönemsel Satış Danışmanı -Alanya Cadde arayışımız bulunmaktadır.

6. Reyon Elemanı / Kasiyer - Alanya (Antalya)

Tespo A.Ş. için Antalya bölgesinde Reyon Elemanı / Kasiyer - Alanya (Antalya) arayışımız bulunmaktadır.

7. Satış Danışmanı (Antalya Alanya)

Rossmann için Antalya bölgesinde Satış Danışmanı (Antalya Alanya) arayışımız bulunmaktadır.

8. Satış / Kasa Personeli - Alanya

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış / Kasa Personeli - Alanya arayışımız bulunmaktadır.

9. Mağaza Müdür Yardımcısı-Alanyum-Alanya

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız TOYPA MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdür Yardımcısı-Alanyum-Alanya arayışımız bulunmaktadır.

10. Mağaza Müdür Yardımcısı- Alanya - Mahmutlar

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız TOYPA MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdür Yardımcısı- Alanya - Mahmutlar arayışımız bulunmaktadır.

11. Mağaza Satış Danışmanı - Alanya Akdeniz Park Avm

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız MİNİSO MAĞAZACILIK A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı - Alanya Akdeniz Park Avm arayışımız bulunmaktadır.

12. Alanya Beymen Club Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beymen Mağazacılık A.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Alanya Beymen Club Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Satış Danışmanı - İzmir Urla Bamboo Avm

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız LC Waikiki için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - İzmir Urla Bamboo Avm arayışımız bulunmaktadır.

14. Kasiyer Koton Alanya Akdeniz Park AVM Mahmutlar

MEBUSE GİYİM SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Kasiyer Koton Alanya Akdeniz Park AVM Mahmutlar arayışımız bulunmaktadır.

15. Araç Satın Alma Uzmanı Alanya

İnternet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ARABAM.COM için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araç Satın Alma Uzmanı Alanya arayışımız bulunmaktadır.

16. Mağaza Yönetici Adayı Urla

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuğba için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Yönetici Adayı Urla arayışımız bulunmaktadır.

17. Qualitätsmanager - Call Center (Alanya)

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Qualitätsmanager - Call Center (Alanya) arayışımız bulunmaktadır.

18. Sales Manager / Satış Müdürü (Call Center)- Alanya

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sales Manager / Satış Müdürü (Call Center)- Alanya arayışımız bulunmaktadır.

19. Kundenberater in Alanya Gesucht !

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Kundenberater in Alanya Gesucht ! arayışımız bulunmaktadır.

20. Projektmanager/ Proje Müdürü (Call Center) -Alanya

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Projektmanager/ Proje Müdürü (Call Center) -Alanya arayışımız bulunmaktadır.

21. Gratis Satış Danışmanı- Antalya Alanya (Sezonluk)

Gratis için Antalya bölgesinde Gratis Satış Danışmanı- Antalya Alanya (Sezonluk) arayışımız bulunmaktadır.

22. Satış Pazarlama Direktörü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alanya Özkaymak Turizm İşletmeciliği A.Ş. için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Pazarlama Direktörü arayışımız bulunmaktadır.

23. Depo Görevlisi

Tersane / Gemi İnşa sektöründe faaliyet gösteren firmamız URSA TERSANESİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Muhasebe Elemanı

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURKUVAZ PLASTIK VE TEMIZLIK URUN. SAN. VE TIC. A. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Sekreter

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURKUVAZ PLASTIK VE TEMIZLIK URUN. SAN. VE TIC. A. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sekreter arayışımız bulunmaktadır.