1. Tır Şoförü

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞRUER LOJİSTİK VE ULUSLARARASI NAKLİYAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

2. Saha Satış Uzmanı

Depo - Antrepo sektöründe faaliyet gösteren firmamız İFC ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TAAHHÜT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış …

3. Ön Muhasebe Elemanı

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Can Boru Profil ve Nakliyat San. Tic. Ltd. Sti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Araç Kiralama Satış Sorumlusu

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BADAY OTOMOTİV Nakliyat ve İnş. Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araç Kiralama Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

5. Hava İthalat Operasyon

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Evolog Nakliyat ve Lojistik Hizm.Tic.Ltd.Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hava İthalat Operasyon arayışımız bulunmaktadır.

6. Air Freight Import Pricing Supervisor/Manager

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız TTS ULUSLARARASI NAKLİYAT VE TİCARET A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Air Freight Import Pricing Supervisor/Manager arayışımız bulunmaktadır.

7. İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Evolog Nakliyat ve Lojistik Hizm.Tic.Ltd.Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

8. Lojistik Stajyeri

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız MARNAK Marmara Nakliyat San.ve Tic.A.Ş. için İstanbul (Tümü), İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

9. Muhasebe Uzmanı

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Falco Transportation için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Muhasebe Sorumlusu

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Etkin Dağıtım Nakliyat Oto Kiralama Hiz. Paz.Tic.Ltd.Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

11. İnşaat Mühendisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜKRER ULUSLARARASI NAKLİYAT TAR. TURİZM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

12. İnsan Kaynakları Uzmanı

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BADAY OTOMOTİV Nakliyat ve İnş. Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Finance Assistant Specialist

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız RHENUS TURKEY LOJİSTİK LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finance Assistant Specialist arayışımız bulunmaktadır.

14. Muhasebe Elemanı

Tüketici Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız MİYA ULUSLARARASI TİCARET TURİZM TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Hava Kargo İhracat Operasyon Uzmanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAİNE ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hava Kargo İhracat Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Fiyatlandırma Yöneticisi

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlular Transport Ltd.Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fiyatlandırma Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Karayolu Operasyon Uzmanı/Uzman Yardımcısı

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlular Transport Ltd.Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Karayolu Operasyon Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

18. Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlular Transport Ltd.Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

19. Denizyolu İthalat Dokümantasyon Uzman Yardımcısı

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Denizyolu İthalat Dokümantasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

20. Uzman Yazılım Mühendisi

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız MKV ULUSLARARASI DANIŞMANLIK EĞİTİM HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Uzman Yazılım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Ön Muhasebe Elemanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Geyik Nakliyat Lojistik Akaryakıt Gıda San. ve Tic için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Puantör

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız REC ULUSLARARASI İNŞAAT YATIRIM SANAYİ VE TİC.A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Puantör arayışımız bulunmaktadır.

23. Personel ve İdari İşler Uzmanı

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Geyik Nakliyat Lojistik Akaryakıt Gıda San. ve Tic için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Personel ve İdari İşler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Finans Uzmanı

İsmail Demirtaş Beton İnşaat Taahhüt Nakliyat San. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Muhasebe Uzmanı

İsmail Demirtaş Beton İnşaat Taahhüt Nakliyat San. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.