1. Teknik Servis Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız GARANTİLİ TEKNOLOJİ İLETİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Servis Resepsiyonist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

3. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Sigorta Teknik Personeli

BİLGİTEK SİGORTA için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

5. Teknik Ressam

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZBAYRAK LAZER KESİM VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

6. Servis Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KARSEÇ OTOMOTİV için Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

8. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAXVAL BUHAR TEKNOLOJİLERİ VE VANA SANAYİ TİCARET için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standart Pompa Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Kvc Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kvc Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

11. Saha Servis Teknisyeni

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

12. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Grup için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya arayışımız bulunmaktadır.

14. Broker Teknik Departman Yönetmeni

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız D12 DANIŞMANLIK için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Broker Teknik Departman Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

15. Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ arayışımız bulunmaktadır.

16. Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

17. Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

18. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız HAYAT GROUP İNŞ.TAAHHÜT GAYR.TUR.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Sigorta Teknik Personeli

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALPAY VEZİROĞLU için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

20. Teknik Müdür

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATALIAN GLOBAL SERVICES için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

21. Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ray Sigorta A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Acil Servis Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Veni Vidi Göz Grup için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Acil Servis Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

23. Araç Kiralama Satış Sorumlusu

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BADAY OTOMOTİV Nakliyat ve İnş. Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araç Kiralama Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. Ürün Geliştirme Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GM Teknik Cam Endüstri A.Ş. için Amasya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Depo Görevlisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sistem Teknik Makina San ve Tic A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.