1. Çağrı Merkezi Takım Lideri

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Takım Lideri arayışımız bulunmaktadır.

2. Takım Lideri/Pelican Mall

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri/Pelican Mall arayışımız bulunmaktadır.

3. Takım Lideri /Maslak

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri /Maslak arayışımız bulunmaktadır.

4. Takım Lideri / Meydan Avm

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri / Meydan Avm arayışımız bulunmaktadır.

5. İdari İşler Takım Lideri - Bandırma Liman Avm

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mediamarkt Türkiye için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari İşler Takım Lideri - Bandırma Liman Avm arayışımız bulunmaktadır.

6. İdari İşler Takım Lideri - İstanbul Optimum

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mediamarkt Türkiye için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari İşler Takım Lideri - İstanbul Optimum arayışımız bulunmaktadır.

7. Satış Danışmanı Ve Kasiyer ( İskenderun Prime Mall AVM)

MR.DIY TURKEY Ev Gereçleri Ve Yapı Malzemeleri İthalat A.Ş. için Hatay bölgesinde Satış Danışmanı Ve Kasiyer ( İskenderun Prime Mall AVM) arayışımız bulunmaktadır.

8. Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız UTOPIAN için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

9. Takım Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEI-Tusaş Motor Sanayii A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Satış Danışmanı - Mall Of İstanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEÇİL ETEK GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Mall Of İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

11. Takım Lideri/Kadir Has

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri/Kadir Has arayışımız bulunmaktadır.

12. D.Diamond Aydın Ops Mall Satış Danışmanı

Mücevherat sektöründe faaliyet gösteren firmamız D Diamond için Aydın bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak D.Diamond Aydın Ops Mall Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Pelican Mall

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Pelican Mall arayışımız bulunmaktadır.

14. Bebekolog /Satış Danışmanı Pelican Mall

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Pelican Mall arayışımız bulunmaktadır.

15. Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm arayışımız …

16. Trendyol Express - Şube Lideri - Konya (Akşehir)

İnternet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Trendyol Group için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Trendyol Express - Şube Lideri - Konya (Akşehir) arayışımız bulunmaktadır.

17. Takım Lideri/Perlavista

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri/Perlavista arayışımız bulunmaktadır.

18. Takım Lideri/City Center

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri/City Center arayışımız bulunmaktadır.

19. Takım Lideri/Beylikdüzü

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Takım Lideri/Beylikdüzü arayışımız bulunmaktadır.

20. Beylikdüzü Migros/Takım Lideri

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Beylikdüzü Migros/Takım Lideri arayışımız bulunmaktadır.

21. Kasa Personelleri - Mall Of Istanbul

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Kasa Personelleri - Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

22. Full Time Depo Personelleri - Mall Of İstanbul AVM

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Full Time Depo Personelleri - Mall Of İstanbul AVM arayışımız bulunmaktadır.

23. Part Time Satış Danışmanları Mall Of Istanbul

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Part Time Satış Danışmanları Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

24. Fabrika Müdürü

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Lider Firma için Artvin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fabrika Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

25. Bölge Satış Yöneticisi (Ankara)

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız VAN CNC TAKIM TEZGAHLARI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Satış Yöneticisi (Ankara) arayışımız bulunmaktadır.