1. Ist2 Fc Site Lead, Turkey Ist2 Fc Site Leader

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Amazon Turkey Operasyon Hizmetleri Limited Sirketi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Ist2 Fc Site Lead, Turkey Ist2 Fc Site Leader arayışımız bulunmaktadır.

2. Kasiyer - Konya Kule Site Bayi

Ayakkabı Dünyası için Konya bölgesinde Kasiyer - Konya Kule Site Bayi arayışımız bulunmaktadır.

3. Site Segment Buyer

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standard Profil için Düzce bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Site Segment Buyer arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış Danışmanı - Konya Kule Site Bayi

Ayakkabı Dünyası için Konya bölgesinde Satış Danışmanı - Konya Kule Site Bayi arayışımız bulunmaktadır.

5. Mağaza Müdür Yardımcısı - Aydın Didim Cadde

English Home için Aydın bölgesinde Mağaza Müdür Yardımcısı - Aydın Didim Cadde arayışımız bulunmaktadır.

6. Mağaza Müdürü - Aydın Didim Cadde

English Home için Aydın bölgesinde Mağaza Müdürü - Aydın Didim Cadde arayışımız bulunmaktadır.

7. Apartman / Site Müdürü

Yönetim Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİFE312 YÖNETİM DANIŞMANLIK VE TEM. HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Apartman / Site Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

8. Site Müdürü

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız seba park sitesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Site Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

9. Reyon Elemanı / Kasiyer - Side (Antalya)

Tespo A.Ş. için Antalya bölgesinde Reyon Elemanı / Kasiyer - Side (Antalya) arayışımız bulunmaktadır.

10. Apartman / Site Müdürü

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAHÇETEPE İSTANBUL TOPLU YAPI YÖNETİMİ AİLE BAĞLARI YÖNETİMİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Apartman / Site Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

11. Satış Danışmanı Didim Atatürk Bulvarı

Rossmann için Aydın bölgesinde Satış Danışmanı Didim Atatürk Bulvarı arayışımız bulunmaktadır.

12. Sariyer Tarabya Da Bulunan Site Projemize Güv. Ariyoruz

Candemir Holding için İstanbul Avrupa bölgesinde Sariyer Tarabya Da Bulunan Site Projemize Güv. Ariyoruz arayışımız bulunmaktadır.

13. Mağaza Müdürü - Didim

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mavi için Aydın bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü - Didim arayışımız bulunmaktadır.

14. Satış Danışmanı I Bebek Cadde

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa bölgesinde Satış Danışmanı I Bebek Cadde arayışımız bulunmaktadır.

15. Site Safety Specialist

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız SONOCO Ambalaj San. ve Tic.Ltd.Şti için Gaziantep bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Site Safety Specialist arayışımız bulunmaktadır.

16. Mağaza Müdürü I Bebek

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bluemint Mağazacılık A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü I Bebek arayışımız bulunmaktadır.

17. Site Müdürü

REGNUM ELİTKENT SİTE YÖNETİMİ için Site Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Muhasebe Uzmanı (Site Yönetimi)

DÜNYA ŞEHİR GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE İNŞAAT A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı (Site Yönetimi) arayışımız bulunmaktadır.

19. Özel Güvenlik Görevlisi Taşdelen Site

Ekol Grup Güvenlik için İstanbul Anadolu bölgesinde Özel Güvenlik Görevlisi Taşdelen Site arayışımız bulunmaktadır.

20. Site Mechanical Supervisor

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURBODEN TURKEY ORC TURBO JENERATÖR SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Site Mechanical Supervisor arayışımız bulunmaktadır.

21. Site Electrical Supervisor

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURBODEN TURKEY ORC TURBO JENERATÖR SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Site Electrical Supervisor arayışımız bulunmaktadır.

22. Depo Elemanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Site Lojistik A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Finansal Danışman

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Oğuz Beki sigorta ve aracılık hizm.ltd.şti. için Eskişehir +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finansal Danışman arayışımız bulunmaktadır.

24. Müşteri Hizmetleri - Önbüro

Bina ve Site Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SİNPAŞ GYO QUEEN CENTRAL PARK BOMONTİ SİTESİ YÖNETİCİLİĞİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Hizmetleri - Önbüro arayışımız bulunmaktadır.

25. Elektrikçi

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız Venezia Mega Residence Site Yönetimi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrikçi arayışımız bulunmaktadır.