1. Makine İkmal Uzmanı

AVRUPA OTOYOLU YATIRIM VE İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine İkmal Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Makine Bakım Teknisyeni

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

3. Makine Mühendisi

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Termal Elektronik ve Devre Elemanları Sanayi Ticaret A.Ş. için Bulgaristan bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Haşıl Makine Operatörü

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜLDOĞAN MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Haşıl Makine Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

5. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Proje Mühendisi Çevre Mühendisi

Çevre sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİKYA SU VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ MAK. İNŞ. DAN. SAN için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Depo Elemanı

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASOS PROSES MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Senior Sales Engineers

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior Sales Engineers arayışımız bulunmaktadır.

9. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standart Pompa Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Yalın Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız DALGAKIRAN MAK. SAN. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yalın Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Metot Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız DALGAKIRAN MAK. SAN. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Metot Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

12. E-Ticaret Yöneticisi

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kalorad Metal ve Makina San. Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Üretim Planlama Mühendisi

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZPOLAT MAKİNA GIDASANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

14. İhracat Sorumlusu

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Demak Hırdavat Makine Elektrik İnş.Yedek Parça Taa için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. Müşteri Temsilcisi

Teksmak Makina Tekstil San. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Satış Destek Uzmanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Orhan Sanayi Kayışları A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Ofisboy/Şoför

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız OPTİMA MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofisboy/Şoför arayışımız bulunmaktadır.

18. Kalite Kontrol Süreç Geliştirme Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Feko Makina Yedek Parça San Ve Tic Ltd Şti için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Süreç Geliştirme Sorumlusu arayışımız …

19. Mekanik Şantiye Şefi /Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Mühendislik Doğalgaz Mak.İnş.Bilişim San.ve Tic.Ltd.Şti. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Şantiye Şefi /Antalya arayışımız bulunmaktadır.

20. Satış Danışmanı (İstanbul İstinye Park)

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Artı Bilgisayar Satış ve Eğitim Hizmetleri İnşaat Makine Sanayi A.Ş.-TROY için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (İstanbul İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

21. Kalite Kontrol Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Makasan Makina Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Proje Koordinasyon Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Repkon Makina Ve Kalıp San. Ve Tic A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Koordinasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Isıl İşlem ve Pres Operatörü

Bağlantı Elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mayzen Otomotiv Makina Yedek Parça Işıl İşlem için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Isıl İşlem ve Pres Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. İç Lojistik Mühendisi

Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İç Lojistik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Depo Görevlisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sistem Teknik Makina San ve Tic A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.