1. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

2. Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa

Alkollü İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türk Tuborg için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa arayışımız bulunmaktadır.

3. Saha Servis Teknisyeni

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

5. Mobil Hizmetler Teknisyeni

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ISS Türkiye için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mobil Hizmetler Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

6. Mekanik Bakım Teknisyeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gates Europe BVBA için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

7. Makine Bakım Teknisyeni

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

8. Bakım Onarım Teknisyeni

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beybi Plastik Fab. San. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Onarım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

9. Bakım Teknisyeni(İstanbul)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız KONE Asansör San. Tic. A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Teknisyeni(İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

10. Kalite Kontrol Teknisyeni

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

11. Mekanik Bakım Teknisyeni

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

12. Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni

CHINATOOL OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

13. Mekanik Bakım Teknisyeni

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAWALU PHARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Elektrik Teknisyeni

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ERIMAS İnşaat Mimarlık ve Asansör Sis. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

15. Makine Montaj Teknisyeni

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız REMAS Redüktör ve Makine Sanayii A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Montaj Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

16. Yardımcı İşletmeler Teknisyeni

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAWALU PHARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yardımcı İşletmeler Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

17. Dokuma Teknisyeni (Dornier)

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Balta Group Turkey için Uşak bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dokuma Teknisyeni (Dornier) arayışımız bulunmaktadır.

18. Elektrik Bakım Teknisyeni

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Atak Farma Kozmetik için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

19. Yardımcı İşletmeler Teknisyeni

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız CFN KİMYA SAN.ve DIŞ TİC.A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yardımcı İşletmeler Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

20. Bakım Teknisyeni

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Menarini Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

21. Kaporta Teknisyeni - İzmir

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Teknisyeni - İzmir arayışımız bulunmaktadır.

22. Elektrik Bakım Teknisyeni

Sudesan Temizlik Ürünleri ve Ambalaj San.Tic.Anoni için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

23. Servis Teknisyeni

Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestas Rüzgar Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti için Hatay +4 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

24. Servis Teknisyeni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Giesecke&Devrient İstanbul Tic.ve Servis Ltd.Şti. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

25. Çevre Sağlığı Teknisyeni

Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çevre Sağlığı Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.