1. Saha Servis Teknisyeni

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

2. Servis Resepsiyonist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Servis Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KARSEÇ OTOMOTİV için Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

6. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAXVAL BUHAR TEKNOLOJİLERİ VE VANA SANAYİ TİCARET için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standart Pompa Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa

Alkollü İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türk Tuborg için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa arayışımız bulunmaktadır.

9. Kvc Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kvc Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

10. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

11. Mobil Hizmetler Teknisyeni

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ISS Türkiye için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mobil Hizmetler Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

12. Mekanik Bakım Teknisyeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gates Europe BVBA için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

13. Makine Bakım Teknisyeni

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ arayışımız bulunmaktadır.

15. Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

16. Bakım Onarım Teknisyeni

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beybi Plastik Fab. San. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Onarım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

17. Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

18. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız HAYAT GROUP İNŞ.TAAHHÜT GAYR.TUR.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Bakım Teknisyeni(İstanbul)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız KONE Asansör San. Tic. A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Teknisyeni(İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

20. Kalite Kontrol Teknisyeni

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

21. Mekanik Bakım Teknisyeni

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

22. Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni

CHINATOOL OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

23. Teknik Servis Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız GARANTİLİ TEKNOLOJİ İLETİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Acil Servis Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Veni Vidi Göz Grup için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Acil Servis Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

25. Araç Kiralama Satış Sorumlusu

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BADAY OTOMOTİV Nakliyat ve İnş. Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araç Kiralama Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.