1. Vardiya Sorumlusu

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Biber Burger için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vardiya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞU OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

3. Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya) arayışımız bulunmaktadır.

4. Mekanik Tesisat Teklif ve Satın Alma Sorumlusu

YİMAK MÜHENDİSLİK TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teklif ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

5. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRN PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6. Teklif ve Satın Alma Sorumlusu

YİMAK MÜHENDİSLİK TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teklif ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

7. İhracat Sorumlusu

Viva Global için İstanbul Avrupa bölgesinde İhracat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

8. Sevkiyat Planlama Sorumlusu

LİKİTGAZ DAĞITIM VE ENDÜSTRİ A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sevkiyat Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

9. Garanti Sorumlusu - İstanbul

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garanti Sorumlusu - İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

10. İthalat Operasyon Sorumlusu

Halı / Kilim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Merinos Halı San ve Tic A.Ş için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İthalat Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

11. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

12. Ürün Geliştirme Sorumlusu

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Batmaz Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ürün Geliştirme Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

13. Mağaza Kasa Sorumlusu (İzmir Tüm Sporthink Şubeleri)

Sporthink için İzmir bölgesinde Mağaza Kasa Sorumlusu (İzmir Tüm Sporthink Şubeleri) arayışımız bulunmaktadır.

14. Üretim Planlama Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız HİLALSAN MAKİNA TİC. LTD. ŞTİ. için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlusan Plastik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Müşteri İlişkileri Sorumlusu Erya Otomotiv - İst

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu Erya Otomotiv - İst arayışımız bulunmaktadır.

17. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

18. Muhasebe Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

19. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

20. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Kalite Sistem Şefi ve Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAROLİ GIDA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. için Aydın bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Sistem Şefi ve Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

22. Genel Muhasebe Sorumlusu

Lale Mefruşat San. Tic. ve Pazarlama A.Ş. LATEKS için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Muhasebe Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. Kalite Sorumlusu

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENTA İLETİM SİSTEMLERİ ÇELİK İMALAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

25. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.