1. Finans Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Finans Direktörü

Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Direktörü arayışımız bulunmaktadır.

3. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Volt Redüktör Sanayi Ticaret AŞ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Muhasebe ve Finans Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHRAMAN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Finans Müdür Yardımcısı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKFEN HOLDİNG A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

6. Finans Uzmanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Delta Kozmetik San. ve Tic. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız MEFA ENDÜSTRİ A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. İş Takip Uzmanı

Biçen Gıda için İstanbul Avrupa bölgesinde İş Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Hasar Dosya Takip Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülsoy Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hasar Dosya Takip Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Lj Mağazacılık Muhasebe ve Finans Uzmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız LJ MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ- LEVI'S TÜRKİYE için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lj Mağazacılık Muhasebe ve Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Fason Takip Elemanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız GNT Tekstil Bilişim San. ve Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fason Takip Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Finans ve Mali İşler Uzman Yardımcısı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASİST BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans ve Mali İşler Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

13. Finans Uzmanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız VALOUR HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. İcra Takip Personeli

Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız İlhan - Duman Avukatlık Ortaklığı için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İcra Takip Personeli arayışımız bulunmaktadır.

15. Finans Uzman Yardımcısı

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAM HANGERS TK ASKI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

16. Finans Uzmanı (Kahramanmaraş)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kahramanmaraş Kağıt San. Tic. A.Ş için Kahramanmaraş bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı (Kahramanmaraş) arayışımız bulunmaktadır.

17. Finans Yöneticisi

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERA YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Finans Müdürü

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız CITY GROSS için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

19. Finans Yetkili Yardımcısı

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Yetkili Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

20. Pazarlama Elemanı

Finans - Ekonomi sektöründe faaliyet gösteren firmamız MNG Faktoring A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

21. AR-GE Uzmanı

Finans ve Yatırım Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız HangiKredi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak AR-GE Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Bireysel Operasyon Yönetmeni

Finans - Ekonomi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Portfoy için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bireysel Operasyon Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

23. Finansal Raporlama Uzmanı

Finans ve Yatırım Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız WeHire için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finansal Raporlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Yetkilisi

Finans - Ekonomi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bileşim Finansal Teknolojiler ve Ödeme Sistemleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Yatırım Danışmanı-Antalya

Finans - Ekonomi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yatırım Danışmanı-Antalya arayışımız bulunmaktadır.