1. Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız UTOPIAN için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

2. Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm arayışımız …

3. Kasa Personelleri - Mall Of Istanbul

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Kasa Personelleri - Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

4. Part Time Satış Danışmanları Mall Of Istanbul

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Part Time Satış Danışmanları Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

5. Mağaza Müdürü Mall Of Istanbul AVM

Calzedonia için İstanbul Avrupa bölgesinde Mağaza Müdürü Mall Of Istanbul AVM arayışımız bulunmaktadır.

6. Commercial Legal Counsel - Istanbul (Kadikoy)

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hemmersbach Turkey Bilgi Teknolojileri Ltd Sti için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Commercial Legal Counsel - Istanbul (Kadikoy) arayışımız bulunmaktadır.

7. Mağaza Müdürü Vadi İstanbul AVM

Calzedonia için İstanbul Avrupa bölgesinde Mağaza Müdürü Vadi İstanbul AVM arayışımız bulunmaktadır.

8. Satış Danışmanı - Vakko Vadi İstanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vakko için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Vakko Vadi İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

9. Kasa Asistanı - Vakko Vadi İstanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vakko için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Asistanı - Vakko Vadi İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

10. Full Time Depo Sorumlusu - Vadi İstanbul Adl

Adil Işık Group için İstanbul Avrupa bölgesinde Full Time Depo Sorumlusu - Vadi İstanbul Adl arayışımız bulunmaktadır.

11. Full Time Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Adl

Adil Işık Group için İstanbul Avrupa bölgesinde Full Time Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Adl arayışımız bulunmaktadır.

12. Part Time Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Adl

Adil Işık Group için İstanbul Avrupa bölgesinde Part Time Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Adl arayışımız bulunmaktadır.

13. Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Avm

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Penti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Vadi İstanbul Avm arayışımız bulunmaktadır.

14. Perakende Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız BHPC ISTANBUL GIYIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Perakende Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Assistant Group Sales Manager

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Ritz- Carlton, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Assistant Group Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

16. Shangri-La Bosphorus / Kasap Şefi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Shangri-La Bosphorus, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Shangri-La Bosphorus / Kasap Şefi arayışımız bulunmaktadır.

17. Housekeeping Attendant (Kat Görevlisi)

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The St. Regis Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Housekeeping Attendant (Kat Görevlisi) arayışımız bulunmaktadır.

18. Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Renaissance Polat Istanbul Hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

19. Mağaza Satış Danışmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bridge Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Ib Myp Koordinatörü (Okul Programı)

Eğitim Kurumları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ISTANBUL AMERICAN SCHOOLS için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Ib Myp Koordinatörü (Okul Programı) arayışımız bulunmaktadır.

21. Engelli Personel

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Renaissance Polat Istanbul Hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Engelli Personel arayışımız bulunmaktadır.

22. Head Baker

The Peninsula Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Head Baker arayışımız bulunmaktadır.

23. Kat Görevlisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Radisson Blu Istanbul Ottomare için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

24. İnsan Kaynakları Şefi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız JW Marriott Istanbul Marmara Sea için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Şefi arayışımız bulunmaktadır.

25. Training Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız JW Marriott Istanbul Bosphorus için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Training Manager arayışımız bulunmaktadır.