1. Mağaza Müdürü - Samsun

Optik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Atasun Optik Perakende Tic. A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü - Samsun arayışımız bulunmaktadır.

2. Hakediş Kontrol Uzmanı (Samsun)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Samsun) arayışımız bulunmaktadır.

3. Satış Uzman Yardımcısı - Samsun

Finansal Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Uzman Yardımcısı - Samsun arayışımız bulunmaktadır.

4. Jack&Jones Samsun Satış Danışmanı

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bestseller için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Jack&Jones Samsun Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Mağaza Müdürü - Samsun

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mavi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü - Samsun arayışımız bulunmaktadır.

6. Forklift Operatörü

Evcil Hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATAK EVCİL HAYVAN MAMALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

7. Üretim Elemanı

QİS YAPI KİMYASALLARI için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

9. Medikal Bölge Sorumlusu

Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAOS İSTANBUL KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Medikal Bölge Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Mekanik Bakım Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

11. Sevkiyat Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAKROA AGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sevkiyat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

12. Kaporta Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Ustası arayışımız bulunmaktadır.

13. Kaporta Boya Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

14. Elektrik Bakım Teknisyeni

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Atak Farma Kozmetik için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

15. İş Makinesi Bakım Görevlisi

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sampa Otomotiv San. Tic. A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Makinesi Bakım Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Muhasebe Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız Cvs Ship için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Kalite Mühendisi

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız KRCPACK AMBALAJ A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Elektrik Elektronik Teknisyeni

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız RF Analiz Teknoloji Prof.Hab.Sis.San.veTic.Ltd.Şti için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Elektronik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

19. Bilgi İşlem Destek Elemanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız MassDirect için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Muhasebe Uzmanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız EKAS MAKİNE VE GEMİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Kimya Mühendisi

QİS YAPI KİMYASALLARI için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Elemanı

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız OR-SAM TARIM VE ZİRAİ ÜRÜNLER-UNLU MAMULLER- İMALAT-PAZARLAMA VE DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Depo Sorumlusu

Petrol ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAPA PETROL ÜRÜNLERİ TİC VE SAN AŞ için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. Mağaza Satış Sorumlusu

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Wom butik için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

25. Satış Pazarlama Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız deko plastik ambalaj sanayi ticaret a.ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.