1. Paramedik

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ADOK OSGB için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Paramedik arayışımız bulunmaktadır.

2. Senior System Engineer (Linux)

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior System Engineer (Linux) arayışımız bulunmaktadır.

3. Sağlık Personeli

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIS HAIR GÜZELLİK SALONLARI VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

4. Department Assistant

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Deloitte için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Department Assistant arayışımız bulunmaktadır.

5. Pendik Mağaza Görevlisi - Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde Pendik Mağaza Görevlisi - Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

6. İçerenköy Mağaza Görevlisi- Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde İçerenköy Mağaza Görevlisi- Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

7. Vasıfsız Eleman

Sumak Pompa için İstanbul Anadolu, Kocaeli bölgesinde Vasıfsız Eleman arayışımız bulunmaktadır.

8. İstanbul Asya Mağaza Görevlisi Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde İstanbul Asya Mağaza Görevlisi Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

9. Kartal Mağaza Görevlisi -Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde Kartal Mağaza Görevlisi -Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

10. Muhasebe Müdürü

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dem Müzecilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş: için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

11. Vardiya Sorumlusu

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Biber Burger için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vardiya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

12. Grafik Tasarımcı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

13. Aveda Salon Geliştirme Partneri, İstanbul

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Estée Lauder Companies için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aveda Salon Geliştirme Partneri, İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

14. Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya) arayışımız bulunmaktadır.

15. Expert Storage Administrator

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Expert Storage Administrator arayışımız bulunmaktadır.

16. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

17. İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı

Personelika için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa bölgesinde İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

18. Human Resources Specialist / Senior Specialist

Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GETINGE GROUP için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Human Resources Specialist / Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

19. Saha Satış Uzmanı

Depo - Antrepo sektöründe faaliyet gösteren firmamız İFC ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TAAHHÜT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış …

20. E-Ticaret Bayi Satış Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Bayi Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. E-İhracat Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-İhracat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. E-Ticaret Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü), Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Embedded Software Engineer

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panasonic Electric Works Türkiye için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Embedded Software Engineer arayışımız bulunmaktadır.

24. Satış Destek Personeli

KORTEK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER için İstanbul Anadolu bölgesinde Satış Destek Personeli arayışımız bulunmaktadır.

25. Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız İnnovate Bilişim için İstanbul (Tümü), Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.