1. İng.-Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İng.-Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Fuzul Grup - Fuzul Yapı İnşaat Pazarlama A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Kazakça + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Kazakça + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Özbekçe + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Özbekçe + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Satış Temsilcisi

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATM Enerji Petrol LTD ŞTİ için Trabzon +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

6. Saha Satış Temsilcisi

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için Manisa +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Uçak Bileti Satış Temsilcisi

RÖNESANS TURİZM SEY. TİC. LTD. ŞTİ. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Uçak Bileti Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

8. Satış Temsilcisi

İthalat - İhracat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASAL İTHALAT İHRACAT TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

9. Satış Temsilcisi

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZ. DAĞITIM TİC. VE SAN.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız SBS BİLİMSEL BİO ÇÖZÜMLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Hizmetleri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Sigorta Saha Satış Temsilcisi

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Saha Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Müşteri Temsilcisi

Teksmak Makina Tekstil San. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Vodafone Vdm Satış Temsilcisi

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vodafone İstanbul Eyüp Brn Mağazası için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vodafone Vdm Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Aktif Satış Temsilcisi

Petrol ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURPET ENDÜSTRİYEL MAKİNA EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aktif Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

15. Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ arayışımız bulunmaktadır.

16. Sigorta Satış Temsilcisi

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rüya Sigorta Aracılık Hizmetleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Part Time Satış Danışmanı (İngilizce Bilen) - Trabzon Forum Adl

Adil Işık Group için Trabzon bölgesinde Part Time Satış Danışmanı (İngilizce Bilen) - Trabzon Forum Adl arayışımız bulunmaktadır.

18. Kalite Yönetim Temsilcisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız LABTES SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ VE TİCARET LTDÇ ŞTİ. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Yönetim Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

19. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Aydın bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Remed Assistance için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Satış Temsilcisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜNVER OTOMOTİV. SAN. TİC. AŞ. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası)

Alc Filo Araç Kiralama için İzmir bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) arayışımız bulunmaktadır.

23. Müşteri Temsilcisi

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Deniz Tekstil San. ve Tic. A.Ş. için Denizli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Saha Satış Temsilcisi

Satış ve Pazarlama sektöründe faaliyet gösteren firmamız Canpolat Şirketler Topluluğu için Şanlıurfa +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Satış Temsilcisi

Ölçü ve Kontrol Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Tic. Satış ve Servis Hizm. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.