1. Proje Mühendisi Çevre Mühendisi

Çevre sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİKYA SU VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ MAK. İNŞ. DAN. SAN için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Proje Mühendisi

Günsayıl İnşaat için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Proje Müdür Yardımcısı - Hatay

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEVAHİR YAPI SAN. TURZ. VE TİC. A.Ş. için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Müdür Yardımcısı - Hatay arayışımız bulunmaktadır.

4. İnşaat Proje Yöneticisi

Reysaş Logistics için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Proje Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Proje Müdürü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız EMPO OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

6. Proje Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Çağrı Merkezi Takım Lideri

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Takım Lideri arayışımız bulunmaktadır.

8. Proje Mimarı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eroğlu Global Holding için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mimarı arayışımız bulunmaktadır.

9. Proje Tasarım Destek Elemanı

Kimya Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız EKM ENDÜSTRİYEL KOMPOZİT MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Tasarım Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Proje Koordinasyon Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Repkon Makina Ve Kalıp San. Ve Tic A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Koordinasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Proje Yöneticisi

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkuvaz Medya Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Proje Yönetimi ve Teşvikler Stajyeri

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aygaz için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Yönetimi ve Teşvikler Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

13. Trendyol Express - Şube Lideri - Konya (Akşehir)

İnternet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Trendyol Group için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Trendyol Express - Şube Lideri - Konya (Akşehir) arayışımız bulunmaktadır.

14. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRN PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Kalite Kontrol Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Ağ ve Güvenlik Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız e-Çözüm Proje ve Danışmanlık Hizmetleri için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ağ ve Güvenlik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için Ankara bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Yönetici Asistanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ART YAPI PROJE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Fabrika Müdürü

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Lider Firma için Artvin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fabrika Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

21. Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız KOD YAZILIM PROJE HİZMETLERİ TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Uzman Yardımcısı

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

23. Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel)

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel) arayışımız bulunmaktadır.

24. Bellboy

D Resort Ayvalık için Balıkesir bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Bellboy arayışımız bulunmaktadır.

25. Müşteri Satış Danışmanı - Bodrum (Dönemsel)

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız SETUR SERVİS TURİSTİK ANONİM ŞİRKETİ için Muğla bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Müşteri Satış Danışmanı - Bodrum (Dönemsel) arayışımız bulunmaktadır.