1. Plastik Kalıp Ustası

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ero-Plas Plastik Enjeksiyon File Serigrafi Matbaa için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Kalıp Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Muhasebe Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlusan Plastik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

3. Plastik Enjeksiyon Ustası

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

4. Kalite Mühendisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vatan Plastik San.Tic.A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Termal Elektronik ve Devre Elemanları Sanayi Ticaret A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı arayışımız bulunmaktadır.

6. Plastik Enjeksiyon Operatörü

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Farmasi Kozmetik için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

7. Plastik Enjeksiyon Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOLMAZER EV GEREÇLERİ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

8. Plastik Enjeksiyon Ustası

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

9. Kalıp Bağlama Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalıp Bağlama Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

10. Elektrik Bakım Mühendisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KANIK ŞİRKETLER GRUBU Özka Lastik ve Kauçuk San. Tic. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Bakım Onarım Teknisyeni

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beybi Plastik Fab. San. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Onarım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

12. Bütçe Raporlama Yöneticisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız ELBABANT SAN.TİC.A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bütçe Raporlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Finansman Yöneticisi / Yönetmeni

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finansman Yöneticisi / Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Satış Destek Elemanı

Visam Plastik ve Metal Enjeksiyon San. Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Elemanı

Kapı - Pencere Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Billur Pencere Plastik Doğrama San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Üretim Planlama Müdür Yardımcısı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız AL-KOR MAKİNA KALIP SAN VE TİC A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

17. Mekanik Bakım Elemanı

Gurbetçiler Plastik San. Ve Tic . A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

19. Kalıp Montaj Elemanı

Gurbetçiler Plastik San. Ve Tic . A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalıp Montaj Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Cerrahi Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

21. Finans Uzman Yardımcısı

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAM HANGERS TK ASKI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

22. Elektrik Bakım Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TORA MAKİNA KALIP İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

23. Paketleme Elemanları

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız METAL KALIP SAN. VE TİC. AŞ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Paketleme Elemanları arayışımız bulunmaktadır.

24. Plant Manager

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Plant Manager arayışımız bulunmaktadır.

25. Gıda Ürünleri Dağıtım Şoförü

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız VİTRAY PLASTİK için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gıda Ürünleri Dağıtım Şoförü arayışımız bulunmaktadır.