1. Mekanik Saha Mühendisi - Antalya

Elektromekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay İnş.Elektromekanik A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Saha Mühendisi - Antalya arayışımız bulunmaktadır.

2. Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Grup için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya arayışımız bulunmaktadır.

3. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Fuzul Grup - Fuzul Yapı İnşaat Pazarlama A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Çağrı Merkezi Takım Lideri

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız İLK ÇİÇEK SEPETİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Takım Lideri arayışımız bulunmaktadır.

5. Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ arayışımız bulunmaktadır.

6. Expert Storage Administrator

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Expert Storage Administrator arayışımız bulunmaktadır.

7. Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya

PİZZA HUT TURKİYE için Antalya bölgesinde Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya arayışımız bulunmaktadır.

8. Senior System Engineer (Linux)

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior System Engineer (Linux) arayışımız bulunmaktadır.

9. Sağlık Personeli

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIS HAIR GÜZELLİK SALONLARI VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

10. Human Resources Specialist / Senior Specialist

Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GETINGE GROUP için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Human Resources Specialist / Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

11. Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

12. Müzik Öğretmeni

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız N8 AKADEMİ NOTA SEKİZ EĞİTİM KURUMU SPOR SANAT DİL SATRANÇ LİMİTED ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müzik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

13. Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

14. Muhasebe Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. Dış Ticaret Yöneticisi

Sağlık Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız PHARMAMED MEDİKAL ÜRÜNLER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

17. Bulaşıkhane Şefi Yardımcısı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aktay Turizm Yatırımları ve İşletmeleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bulaşıkhane Şefi Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

18. Muhasebe Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Radisson Blu için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

19. Restaurant Garsonu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Restaurant Garsonu arayışımız bulunmaktadır.

20. Mekanik Şantiye Şefi /Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Mühendislik Doğalgaz Mak.İnş.Bilişim San.ve Tic.Ltd.Şti. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Şantiye Şefi /Antalya arayışımız bulunmaktadır.

21. Resepsiyonist

Çağrı Merkezi Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız FOUNDEVER ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

22. Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız KOD YAZILIM PROJE HİZMETLERİ TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe arayışımız bulunmaktadır.

23. İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu

Lastik / Kauçuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ekspres Lastik Sanayi ve Ticaret Aş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. Sigorta Satış Temsilcisi

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rüya Sigorta Aracılık Hizmetleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Temizlik Görevlisi

Alışveriş Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CLEAN TEMİZLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. için İstanbul (Tümü) +5 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.