1. Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park)

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Paşabahçe Mağazaları A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

2. Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park)

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Şişecam için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

3. Satış Danışmanı (İstanbul İstinye Park)

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Artı Bilgisayar Satış ve Eğitim Hizmetleri İnşaat Makine Sanayi A.Ş.-TROY için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (İstanbul İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış Danışmanı ( Arena Park Avm )

SUWEN için İstanbul Avrupa bölgesinde Satış Danışmanı ( Arena Park Avm ) arayışımız bulunmaktadır.

5. Marmara Park Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiğılı Giyim Tic.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Marmara Park Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Oto Tamirci

AVRUPA OTOYOLU YATIRIM VE İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Oto Tamirci arayışımız bulunmaktadır.

7. Part-Time Satış Danışmanları Marmara Park AVM

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Part-Time Satış Danışmanları Marmara Park AVM arayışımız bulunmaktadır.

8. Oto Taşıma Operasyon Uzmanı

Reysaş Logistics için Yalova bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Oto Taşıma Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Kasa Personelleri - İstinye Park AVM

MANGO için İstanbul Avrupa bölgesinde Kasa Personelleri - İstinye Park AVM arayışımız bulunmaktadır.

10. Satış Danışmanı ( Kayseri Park )

SUWEN için Kayseri bölgesinde Satış Danışmanı ( Kayseri Park ) arayışımız bulunmaktadır.

11. Mağaza Müdürü- Çorum Ahl Park

Firma Adı Gizli için Çorum bölgesinde Mağaza Müdürü- Çorum Ahl Park arayışımız bulunmaktadır.

12. Mağaza Personeli - Maltepe Park Mudo Giyim (Engelli)

Mudo için İstanbul Anadolu bölgesinde Mağaza Personeli - Maltepe Park Mudo Giyim (Engelli) arayışımız bulunmaktadır.

13. Bebekolog/Satış Danışmanı - Afyon Park Avm

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için Afyon bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog/Satış Danışmanı - Afyon Park Avm arayışımız bulunmaktadır.

14. E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı

Optik sektöründe faaliyet gösteren firmamız PARK ECZA OPTİK LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Yönetici Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uğurlu Oto Cam A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Temizlik Görevlisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Oto Plan Operasyonel Kiralama Taşıt Kiralama Tica için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Süpervizör Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Medical Park Hastaneler Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Süpervizör Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

18. Hta Satış Danışmanı

Oto Yetkili Satıcıları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mengerler Ticaret Türk A.Ş. izmir Şubesi Egemer için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hta Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Çay / Kahve Servis Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız ULUDAĞ OTO GAZ PET.ÜR.MÜ.Hİ.TA.İN.TA.OTO.T.G.Ü.P.S.VE T.LT.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay / Kahve Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Kapı Karşılama Hostesi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AZ OTEL İŞLETMELERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - CORENDON HOTELS & RESORTS - GRAND PARK LARA HOTEL - CORENDON PLAYA KEMER için Antalya bölgesinde …

21. Temizlik Görevlisi (Engelli Kadro)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜRSES OTO ALIM SATIM TİCARET A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi (Engelli Kadro) arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Sorumlusu

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Etkin Dağıtım Nakliyat Oto Kiralama Hiz. Paz.Tic.Ltd.Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Saha Satış Temsilcisi

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜRSES OTO ALIM SATIM TİC.A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Hizmetli

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇALIŞKANEL OTO SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hizmetli arayışımız bulunmaktadır.

25. İş Makinesi Bakım Görevlisi

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sampa Otomotiv San. Tic. A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Makinesi Bakım Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.