1. Servis Müdürü-Bof Hotels CEO

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOF HOTELS BOF OTELCİLİK RESİDENCE ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Müdürü-Bof Hotels CEO arayışımız bulunmaktadır.

2. Restoran Kaptanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOF HOTELS BOF OTELCİLİK RESİDENCE ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Restoran Kaptanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Cankurtaran

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Elite World Hotels & Resorts için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cankurtaran arayışımız bulunmaktadır.

4. Restaurant Garsonu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Restaurant Garsonu arayışımız bulunmaktadır.

5. Güvenlik Müdürü

The Marmara Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Güvenlik Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

6. IT Yöneticisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Concorde Hotels & Resorts için KKTC Diğer bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak IT Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Makam Şoförü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kirman Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

8. Kapı Karşılama Hostesi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AZ OTEL İŞLETMELERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - CORENDON HOTELS & RESORTS - GRAND PARK LARA HOTEL - CORENDON PLAYA KEMER için Antalya bölgesinde …

9. Regional Quality Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rixos Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Regional Quality Manager arayışımız bulunmaktadır.

10. Grup İnsan Kaynakları Müdürü

İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEYLAN İŞLETME İNŞAAT TURİZM TİCARET A.Ş. - CEYSU - SHERWOOD RESORTS AND HOTELS - SHERWOOD BREEZES RESORT için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Grup …

11. Teknik Denetçi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Denetçi arayışımız bulunmaktadır.

12. Denetçi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Denetçi arayışımız bulunmaktadır.

13. Şoför/Sürücü

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Papillon Hotels - Simtan Tur. Tic. ve San. A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Şoför/Sürücü arayışımız bulunmaktadır.

14. Muhasebe Müdürü

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

15. İnsan Kaynakları Memuru

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Merit International Hotels & Resorts için KKTC Diğer bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Memuru arayışımız bulunmaktadır.

16. Kat Sorumlusu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAMELYA COLLECTION EXCLUSIVE HOTELS için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

17. CRM / Misafir İlişkileri Müdürü

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAMELYA COLLECTION EXCLUSIVE HOTELS için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CRM / Misafir İlişkileri Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Makam Şoförü

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAMELYA COLLECTION EXCLUSIVE HOTELS için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

19. Satın Alma Şefi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Regnum Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Şefi arayışımız bulunmaktadır.

20. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Regnum Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

21. Boyacı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Papillon Hotels - Simtan Tur. Tic. ve San. A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boyacı arayışımız bulunmaktadır.

22. İç Denetim Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Elite World Hotels & Resorts için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İç Denetim Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

23. Depo Ambar Uzmanı

The Marmara Hotels için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Ambar Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Resepsiyonist

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Akra Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

25. Cost Controller

İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEYLAN İŞLETME İNŞAAT TURİZM TİCARET A.Ş. - CEYSU - SHERWOOD RESORTS AND HOTELS - SHERWOOD BREEZES RESORT için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cost …