1. Ofis Asistanı (İzmir)

Gayrimenkul, Emlak İşleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CB GAYRIMENKUL FRANCHİSİNG PAZ. VE DAN. HİZMETLERİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı (İzmir) arayışımız bulunmaktadır.

2. Ofis Asistanı

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Reed Özel İstihdam Bürosu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Yönetici Asistanı

Özevren Rulman Anonim Şirketi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Tasarım Asistanı

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sky Group Mağazacılık Anonim Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tasarım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Yönetici Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uğurlu Oto Cam A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Diş Hekimi Asistanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız A+ için Kahramanmaraş bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Yönetici Asistanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ART YAPI PROJE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Genel Müdür Asistanı

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Firma Bilgisi Gizli için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Proje Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız W Collection için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka arayışımız bulunmaktadır.

13. İnsan Kaynakları Asistanı

HRT İnsan Kaynakları için İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Yönetim Kurulu Asistanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız INVEST EBA İNŞAAT YAPI A.Ş: için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetim Kurulu Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Lojistik Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAFE INTERNATIONAL TRAKTÖR SAN. TİC.LTD.ŞTİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eston İnşaat Yatırım A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Pazarlama Departman Asistanı

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEKNİK İSTİF MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Teknik Ofis İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız demir group altyapı inşaat enerji taahhüt ticaret anonim şirketi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı

TURKCELL SUPERONLINE ERDEM TEKNOLOJİ ABONE MERKEZİ için Gaziantep bölgesinde Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Teknik Ofis Şefi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Şefi arayışımız bulunmaktadır.

24. Muhasebe Uzmanı

Ofis Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kolektif House Gayrimenkul İşletmeciliği ve Hiz. Tic. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Kalite Kontrol Mühendisi

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nurus A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.