1. Kalite Kontrol Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Bütçe Planlama ve İç Kontrol Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ULTRA EMAR SAĞLIK MERKEZİ LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bütçe Planlama ve İç Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Hakediş Kontrol Uzmanı (Gebze)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Gebze) arayışımız bulunmaktadır.

4. Kalite Kontrol Süreç Geliştirme Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Feko Makina Yedek Parça San Ve Tic Ltd Şti için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Süreç Geliştirme Sorumlusu arayışımız …

5. Hakediş Kontrol Uzmanı (Balıkesir)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Balıkesir) arayışımız bulunmaktadır.

6. Hakediş Kontrol Uzmanı (Samsun)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Samsun) arayışımız bulunmaktadır.

7. Hakediş Kontrol Uzmanı (Adana)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Adana) arayışımız bulunmaktadır.

8. İş Takip Uzmanı

Biçen Gıda için İstanbul Avrupa bölgesinde İş Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Hakediş Kontrol Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Hasar Dosya Takip Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülsoy Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hasar Dosya Takip Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Kalite Kontrol Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Makasan Makina Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Kalite Kontrol Mühendisi

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nurus A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ray Sigorta A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Kalite Kontrol Teknisyeni

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

15. Inproses Kontrol Operatörü

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız NOBEL İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş. için Düzce bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Inproses Kontrol Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

16. Mutfak Personeli

TURKCELL SUPERONLINE için Gaziantep bölgesinde Mutfak Personeli arayışımız bulunmaktadır.

17. Stok Kontrol ve Planlama Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ARNAS TARIM ÜRETİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Stok Kontrol ve Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Mutfak Sorumlusu / Aşçı (Beyoğlu)

Saray Muhallebicisi için İstanbul Avrupa bölgesinde Mutfak Sorumlusu / Aşçı (Beyoğlu) arayışımız bulunmaktadır.

19. Fason Takip Elemanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız GNT Tekstil Bilişim San. ve Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fason Takip Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Maliyet Kontrol Uzmanı

Un ve Unlu Mamülleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız YURTTAŞLAR MOTORLU ARAÇLAR ZİRAAT MAKİNALARI ZİRAİ MAHSULLERİ GÜBRE VE NAKLİYECİLİK T için Nevşehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Maliyet Kontrol Uzmanı arayışımız …

21. Kalite Kontrol Görevlisi

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız MEDCARE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Mekanik Bakım Teknisyeni

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

23. Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel)

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel) arayışımız bulunmaktadır.

24. Satış Temsilcisi

Ölçü ve Kontrol Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Tic. Satış ve Servis Hizm. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Yurtiçi Satış Uzmanı

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC sektöründe faaliyet gösteren firmamız Capri Soğutma ve Mutfak için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtiçi Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.