1. Muhasebe ve Finans Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHRAMAN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik - Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SMMM Arzu Keleş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Ön Muhasebe Elemanı

Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İSAR DIŞ TİCARET YAPI MALZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞT için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Muhasebe Elemanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAYAZIT DIŞ TİCARET VE SAN. A.Ş için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Vasıfsız Eleman

Sumak Pompa için İstanbul Anadolu, Kocaeli bölgesinde Vasıfsız Eleman arayışımız bulunmaktadır.

7. Muhasebe Müdürü

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dem Müzecilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş: için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

8. Dolum Elemanı

Milangaz için Konya +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dolum Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞU OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Tahsilat Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Elitcar Rental için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tahsilat Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Büro Elemanı

EMRADA İLAÇ KOZMETİK VE TIBBİ CİHAZLAR SAN TİC AŞ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Büro Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Finans Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Mağaza Satış Elemanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız DERMODAY için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Depo Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız FURKAN DIŞ TİCARET MAKİNA VE HIRDAVAT SAN.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRN PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Finans Direktörü

Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Direktörü arayışımız bulunmaktadır.

17. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Volt Redüktör Sanayi Ticaret AŞ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. İhracat Operasyon Elemanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız SKS MONOSTAR PANJUR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Muhasebe Uzmanı

Yönetim Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız CVS GROUP için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Finans Müdür Yardımcısı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKFEN HOLDİNG A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

21. Torna Tesviye Elemanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ges Endüstriyel Elektronik için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Torna Tesviye Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Uzmanı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAPASİTE TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Mekanik Bakım Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEMAK İZMİR DÖKÜM SANAYİ A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Sterilizasyon Elemanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sterilizasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Muhasebe Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlusan Plastik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.