1. Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik - Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SMMM Arzu Keleş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Muhasebe Müdürü

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dem Müzecilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş: için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

3. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞU OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

5. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRN PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6. Ön Muhasebe Elemanı

Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İSAR DIŞ TİCARET YAPI MALZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞT için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Muhasebe ve Finans Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHRAMAN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Muhasebe Uzmanı

Yönetim Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız CVS GROUP için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Muhasebe Uzmanı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAPASİTE TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Muhasebe Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlusan Plastik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

11. Muhasebe Elemanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAYAZIT DIŞ TİCARET VE SAN. A.Ş için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Muhasebe Uzmanı

Ofis Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kolektif House Gayrimenkul İşletmeciliği ve Hiz. Tic. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Muhasebe Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

14. Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Moral Tekstil San.Ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Elemanı

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENWA TURKEY KESİCİ TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı arayışımız …

17. Perakende Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız BHPC ISTANBUL GIYIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Perakende Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Genel Muhasebe Sorumlusu

Lale Mefruşat San. Tic. ve Pazarlama A.Ş. LATEKS için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

19. Ön Muhasebe Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLS GIDA DIŞ TİC. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Muhasebe Sorumlusu

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Muhasebe Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Radisson Blu için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Sorumlusu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Ön Muhasebe Elemanı

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Can Boru Profil ve Nakliyat San. Tic. Ltd. Sti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Fitness Eğitmeni

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fitness Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır.

25. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.