1. Mekanik Bakım Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik -Mekanik Bakım Onarım

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖKTAŞ MOBİLYA MUTFAİNŞ.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik -Mekanik Bakım Onarım arayışımız bulunmaktadır.

4. Mekanik Bakım Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEMAK İZMİR DÖKÜM SANAYİ A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Makine İkmal Uzmanı

AVRUPA OTOYOLU YATIRIM VE İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine İkmal Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa

Alkollü İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türk Tuborg için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa arayışımız bulunmaktadır.

7. Bakım Elemanı

Atışkan Yapı ve Endüstriyel Alçı Ürünleri için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

9. Mekanik Bakım Teknisyeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gates Europe BVBA için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

10. Mekanik Bakım Şefi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız YAZKAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Şefi arayışımız bulunmaktadır.

11. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Proje Mühendisi Çevre Mühendisi

Çevre sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİKYA SU VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ MAK. İNŞ. DAN. SAN için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Sağlık Personeli

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIS HAIR GÜZELLİK SALONLARI VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

14. Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

15. Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

16. Depo Elemanı

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASOS PROSES MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Senior Sales Engineers

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior Sales Engineers arayışımız bulunmaktadır.

18. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standart Pompa Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Yalın Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız DALGAKIRAN MAK. SAN. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yalın Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Metot Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız DALGAKIRAN MAK. SAN. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Metot Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. E-Ticaret Yöneticisi

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kalorad Metal ve Makina San. Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Üretim Planlama Mühendisi

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZPOLAT MAKİNA GIDASANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. İhracat Sorumlusu

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Demak Hırdavat Makine Elektrik İnş.Yedek Parça Taa için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. Müşteri Temsilcisi

Teksmak Makina Tekstil San. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Satış Destek Uzmanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Orhan Sanayi Kayışları A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.