1. Sneaks Up Mağaza Müdürü - Isparta Iyaşpark

Sneaks Up için Isparta bölgesinde Sneaks Up Mağaza Müdürü - Isparta Iyaşpark arayışımız bulunmaktadır.

2. Sneaks Up Mağaza Müdür Yardımcısı - Isparta Iyaşpark

Sneaks Up için Isparta bölgesinde Sneaks Up Mağaza Müdür Yardımcısı - Isparta Iyaşpark arayışımız bulunmaktadır.

3. Sneaks Up Satış Danışmanı (Isparta İyaşpark)

Sneaks Up için Isparta bölgesinde Sneaks Up Satış Danışmanı (Isparta İyaşpark) arayışımız bulunmaktadır.

4. Finans Müdürü- Afyon, Burdur, Isparta

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Randstad Türkiye için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdürü- Afyon, Burdur, Isparta arayışımız bulunmaktadır.

5. Mevsimlik Genel Başvuru(Engelli ), Isparta

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Coca-Cola CCI için Isparta bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Mevsimlik Genel Başvuru(Engelli ), Isparta arayışımız bulunmaktadır.

6. Satış Danışmanı ( Isparta Meydan Avm )

SUWEN için Isparta bölgesinde Satış Danışmanı ( Isparta Meydan Avm ) arayışımız bulunmaktadır.

7. Isparta Şubesi Şube Müdürü

Faktoring sektöründe faaliyet gösteren firmamız Şirinoğlu Faktoring A.Ş. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Isparta Şubesi Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

8. Bebekolog / Part Satış Danışmanı - Isparta İyaş

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için Isparta bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog / Part Satış Danışmanı - Isparta İyaş arayışımız bulunmaktadır.

9. Satış Danışmanı ( Isparta Meydan Avm )

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı ( Isparta Meydan Avm ) arayışımız bulunmaktadır.

10. Algida Satış Uzmanı

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Unilever Distribütörü Ispaş Isparta Gıda Paz. Dağ. Ltd. Şti. için Isparta +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Algida Satış Uzmanı arayışımız …

11. Kimya Mühendisi

ISPARTA MENSUCAT SAN. TİC. A.Ş için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Vodafone Satış Temsilcisi

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vodafone Isparta Merkez Topçu Mağazası için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vodafone Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Muhasebe Şefi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız KOSKO YAPI için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Şefi arayışımız bulunmaktadır.

14. Aktif Satış Sorumlusu

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Anday İletişim A.Ş. için Isparta +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aktif Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. İnsan Kaynakları Müdürü

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız WeHire için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

16. Sigorta Satış Temsilcisi

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız YEŞİL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Temizlik Görevlisi

Euroserve Hizmet için Uşak, Isparta, Muğla, Manisa, Kütahya, İ... bölgesinde Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Paketleme-Kimyasal Besleme Operatörü

Yapı Kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SAN. VE TİC. A.Ş. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Paketleme-Kimyasal Besleme Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

19. Satış Danışmanı(İyaşpark Avm)

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇİFT GEYİK KARACA GİYİM SAN. VE TİCARET A.Ş. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı(İyaşpark Avm) arayışımız bulunmaktadır.

20. Teknik Hizmetler Laboratuvarı Müdürü

Çimento sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SAN.VE TİC.A.Ş. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Hizmetler Laboratuvarı Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

21. Kaynakçı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Asyol Yapı San. ve Tic. A.Ş. için Isparta +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

22. İletişim Danışmanı Ve Satiş Temsilcisi

EYUP ENSARİ ERDOĞAN için Isparta bölgesinde İletişim Danışmanı Ve Satiş Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Muhasebe Uzmanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız YEŞİL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. için Isparta bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Gıda Teknikeri

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. için Uşak, Isparta, Muğla, Manisa, Kütahya, İ... bölgesinde Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

25. Aşçı

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. için Uşak, Isparta, Muğla, Manisa, Kütahya, İ... bölgesinde Aşçı arayışımız bulunmaktadır.