1. Vasıfsız Eleman

Sumak Pompa için İstanbul Anadolu, Kocaeli bölgesinde Vasıfsız Eleman arayışımız bulunmaktadır.

2. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Dolum Elemanı

Milangaz için Konya +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dolum Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Tahsilat Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Elitcar Rental için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tahsilat Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Büro Elemanı

EMRADA İLAÇ KOZMETİK VE TIBBİ CİHAZLAR SAN TİC AŞ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Büro Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Mağaza Satış Elemanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız DERMODAY için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Depo Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız FURKAN DIŞ TİCARET MAKİNA VE HIRDAVAT SAN.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Kazakça + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Kazakça + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Özbekçe + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Özbekçe + Rusça Bilen Inbound İçecek Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. İhracat Operasyon Elemanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız SKS MONOSTAR PANJUR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Ön Muhasebe Elemanı

Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İSAR DIŞ TİCARET YAPI MALZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞT için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Muhasebe ve Finans Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHRAMAN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik - Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SMMM Arzu Keleş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Torna Tesviye Elemanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ges Endüstriyel Elektronik için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Torna Tesviye Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Mekanik Bakım Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEMAK İZMİR DÖKÜM SANAYİ A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Sterilizasyon Elemanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sterilizasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Muhasebe Elemanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAYAZIT DIŞ TİCARET VE SAN. A.Ş için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Mekanik Bakım Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

19. Tavan Vinci Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tavan Vinci Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

20. Üretim İşçisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim İşçisi arayışımız bulunmaktadır.

21. E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı

Optik sektöründe faaliyet gösteren firmamız PARK ECZA OPTİK LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Kalite Kontrol Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Kalıp Bağlama Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalıp Bağlama Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

25. Forklift Operatörü

Evcil Hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATAK EVCİL HAYVAN MAMALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.