1. Sarıyer İstinyepark Avm De Bulunan Mağazamıza Güvenlik Arıyoruz

Candemir Holding için İstanbul Avrupa bölgesinde Sarıyer İstinyepark Avm De Bulunan Mağazamıza Güvenlik Arıyoruz arayışımız bulunmaktadır.

2. Dinamik Ekibimize Sigorta Teknik Uzmanı Arıyoruz!

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dume Sigorta Brokerliği Ltd Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dinamik Ekibimize Sigorta Teknik Uzmanı Arıyoruz! arayışımız bulunmaktadır.

3. Sixt Satış Danışmanlarını Arıyor!

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız ARTI SEYAHAT ACENTESİ TEKSTİL SANAYİ VETİCARET A.Ş. (SİXT RENT A CAR) için İstanbul (Tümü) +6 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sixt Satış Danışmanlarını …

4. Kat Hizmetleri Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz !

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız PVM MANAGEMENT LTD. için Kuzey Kıbrıs T.C bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hizmetleri Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz ! arayışımız bulunmaktadır.

5. Bakım Onarım Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz !

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız PVM MANAGEMENT LTD. için Kuzey Kıbrıs T.C bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Onarım Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz ! arayışımız bulunmaktadır.

6. Mutfak Ekip Şefi - Keşan Kipa Pidem

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. için Edirne bölgesinde Mutfak Ekip Şefi - Keşan Kipa Pidem arayışımız bulunmaktadır.

7. Mutfak Ekip Üyesi - Keşan Kipa Pidem

HD Holding için Edirne bölgesinde Mutfak Ekip Üyesi - Keşan Kipa Pidem arayışımız bulunmaktadır.

8. Deneyimli CNC Operatörü Arıyoruz

TÜRKER METAL MAKİNA için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Deneyimli CNC Operatörü Arıyoruz arayışımız bulunmaktadır.

9. Yeni Genç Acentelerimizi Arıyoruz! - Konya

Hayat ve Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yeni Genç Acentelerimizi Arıyoruz! - Konya arayışımız bulunmaktadır.

10. Yeni Genç Acentelerimizi Arıyoruz! -Antalya

Hayat ve Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yeni Genç Acentelerimizi Arıyoruz! -Antalya arayışımız bulunmaktadır.

11. CNC Dik İşlem Operatörü Arıyoruz (İzmir-Kemalpaşa)

Doğa İnsan Kaynakları için İzmir bölgesinde CNC Dik İşlem Operatörü Arıyoruz (İzmir-Kemalpaşa) arayışımız bulunmaktadır.

12. Ofis Direktörü Ekip Arkadaşı Arıyoruz.

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız EFEOĞLU TEKNİK PROJE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Direktörü Ekip Arkadaşı Arıyoruz. arayışımız bulunmaktadır.

13. Satış Danışmanı (Edirne Keşan Bendis Loft)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız LOFT için Edirne bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (Edirne Keşan Bendis Loft) arayışımız bulunmaktadır.

14. Peyzaj Mimarı Takım Arkadaşı Arıyoruz

Çevre Düzenleme, Peyzaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız COPOİNT TASARIM MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Serbest olarak çalışacak Peyzaj Mimarı Takım Arkadaşı Arıyoruz arayışımız bulunmaktadır.

15. Mimar Takım Arkadaşı Arıyoruz

Çevre Düzenleme, Peyzaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız COPOİNT TASARIM MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mimar Takım Arkadaşı Arıyoruz arayışımız bulunmaktadır.

16. İnşaat Mühendisi - Keşan

Mimarlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız N.K.Y. MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi - Keşan arayışımız bulunmaktadır.

17. Filo ve Kuru Depo Sorumlusu/ Keşan

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Golf Dondurma için Edirne bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Filo ve Kuru Depo Sorumlusu/ Keşan arayışımız bulunmaktadır.

18. Şube Yöneticisi Arıyoruz (İstanbul-Gayrettepe)

Doğa İnsan Kaynakları için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu bölgesinde Şube Yöneticisi Arıyoruz (İstanbul-Gayrettepe) arayışımız bulunmaktadır.

19. Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Bahçeşehir Kfc

KFC Türkiye için İstanbul Avrupa bölgesinde Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Bahçeşehir Kfc arayışımız bulunmaktadır.

20. Sürücü Kurye- Edirne / Keşan

MNG Kargo için Edirne bölgesinde Sürücü Kurye- Edirne / Keşan arayışımız bulunmaktadır.

21. Depo Elemanı

maske iş güv ltd şti için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Vodafone Satış Temsilcisi

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vodafone Edirne Keşan Trakya Erl Mağazası için Edirne bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vodafone Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Aktif Pazarlama Sorumlusu

balteks iş elbiseleri için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aktif Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

24. İşyeri Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hakan iş Sağlığı ve Güvenliği San. Tic. Ltd. Şti. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşyeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

25. İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği ve Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız çankaya iş sağlığı ve güvenliği merkezi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.