1. Kayseri Şube Müdürü

Gizli Firma için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kayseri Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

2. Satış Danışmanı ( Kayseri Park )

SUWEN için Kayseri bölgesinde Satış Danışmanı ( Kayseri Park ) arayışımız bulunmaktadır.

3. Kayseri Forum Terzi

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiğılı Giyim Tic.A.Ş. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kayseri Forum Terzi arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış Danışmanı (Kayseri Meysu)

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız COLİNS için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (Kayseri Meysu) arayışımız bulunmaktadır.

5. Enpara.Com Saha Müşteri Danışmanı - Kayseri

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız QNB FİNANSBANK için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Enpara.Com Saha Müşteri Danışmanı - Kayseri arayışımız bulunmaktadır.

6. Makam Şoförü

Yapichem Kimya Sanayi A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

7. Makam Şoförü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kirman Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

8. Makam Şoförü

SİRENE BELEK HOTEL - BEYTUR TURİZM İNŞAAT SAN . VE TİC.A.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

9. Makam Şoförü

Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

10. Makam Şoförü

Eren Holding için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

11. Makam Şoförü

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız 212 PRODÜKSİYON İLETFİLM TAN.HİZM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

12. Muhasebe ve Finans Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHRAMAN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Üretim Uzmanı

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ANADOLU BORU PROFİL VE NAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. İdari Sekreter

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Firma Bilgisi Gizli için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

15. Dış Ticaret Yöneticisi

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TMSFOUNDRY DÖKÜM METAL SAN. TİC. A.Ş. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Occupational Health & Safety Shift Specialist

Madencilik - Metalurji sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖKSÜT MADENCİLİK SANTİC.A.Ş. için Kayseri bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Occupational Health & Safety Shift Specialist arayışımız bulunmaktadır.

17. Dış Ticaret Şefi

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Metaland Metal San.tic.ltd.şti için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Şefi arayışımız bulunmaktadır.

18. İnsan Kaynakları Uzmanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Minisan Otomotiv.San. Tic AŞ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. İmalat Tecrübesine Sahip Makine Mühendisi

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bark Metal Endüstri AŞ için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İmalat Tecrübesine Sahip Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tamaris Turizm A.Ş için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Ressam

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız EKM MAKİNA GIDA için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

22. Veri Analisti

Karsu Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Veri Analisti arayışımız bulunmaktadır.

23. Cost Controller

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALMER YATIRIM VE TURİZM A.Ş için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cost Controller arayışımız bulunmaktadır.

24. Bölge Satış Temsilcisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Firma Bilgisi Gizli için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Genel Başvuru

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız İnoto Otomotiv İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.