1. Otel Sorumlusu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Otel Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2. Sarar Butik Otel - Kat Hizmetleri Görevlisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAR için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sarar Butik Otel - Kat Hizmetleri Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Bilet, Tur ve Otel Satış Sorumlusu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız MUBO TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bilet, Tur ve Otel Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4. Beylerbeyi Bosphorus Otel Projesi

Candemir Holding için İstanbul Anadolu bölgesinde Beylerbeyi Bosphorus Otel Projesi arayışımız bulunmaktadır.

5. Kurumsal Otel İçin Aşçı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİTAİ HOTELSPA için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal Otel İçin Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

6. 5 Yıldızlı Otelimize Garson Alımı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAY-BEYKOZ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak 5 Yıldızlı Otelimize Garson Alımı arayışımız bulunmaktadır.

7. Gayrimenkul Danışmanı

Kuzey Yıldızı Taşımacılık Kuyumculuk Reklam Turizm İnşaat yedek parça emlak san ve tic ltd şti için Kocaeli bölgesinde Serbest olarak çalışacak Gayrimenkul Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Kapı Karşılama Hostesi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AZ OTEL İŞLETMELERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - CORENDON HOTELS & RESORTS - GRAND PARK LARA HOTEL - CORENDON PLAYA KEMER için Antalya bölgesinde …

9. Talaşlı İmalat Şefi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina San. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Talaşlı İmalat Şefi arayışımız bulunmaktadır.

10. IT Proje Yöneticisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız PAPYON OTEL İKRAM VE CATERING HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak IT Proje Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Kat Hizmetleri Görevlisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hizmetleri Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Kişisel Asistanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kişisel Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Yönetici Asistanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız BUSİNESS LİFE OTEL TURİZM SEYAHAT LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

15. Soğuk Şefi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğuk Şefi arayışımız bulunmaktadır.

16. Garson

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Otel Mavi Beyaz için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

17. Emniyet Yönetim Sistemi (Sms-Camo) Uzmanı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAYA TURİSTİK TESİSLERİ TİTREYENGÖL OTELCİLİK AŞ. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Emniyet Yönetim Sistemi (Sms-Camo) Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Su Kaynakları Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAYA TURİSTİK TESİSLERİ TİTREYENGÖL OTELCİLİK AŞ. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Su Kaynakları Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

19. Çevre Mühendisi

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAYA GRUP ÇEVRE MADENCİLİK MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Convention Services Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Güzel Oteller Turizm İnşaat San. Ve Tic. A.Ş Swissotel Büyük Efes İzmir için İzmir bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Convention Services Manager arayışımız bulunmaktadır.

21. Garson

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mula Otel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

22. Finansal Raporlama Uzmanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız PEGAS TURİZM OTEL İŞLETMECİLİĞİ İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finansal Raporlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. CNC Operatörü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina San. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Araştırma Geliştirme / Arge Proje Mühendisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KUZEY BORU A.Ş. için Aksaray bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araştırma Geliştirme / Arge Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Kat Hizmetleri Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz !

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız PVM MANAGEMENT LTD. için Kuzey Kıbrıs T.C bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hizmetleri Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz ! arayışımız bulunmaktadır.