1. Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız W Collection için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka arayışımız bulunmaktadır.

2. Yönetici Asistanı

Özevren Rulman Anonim Şirketi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Mağaza Kasa Sorumlusu (İzmir Tüm Sporthink Şubeleri)

Sporthink için İzmir bölgesinde Mağaza Kasa Sorumlusu (İzmir Tüm Sporthink Şubeleri) arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış / Kasa Personeli - Bandırma

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş. için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış / Kasa Personeli - Bandırma arayışımız bulunmaktadır.

5. Tasarım Asistanı

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sky Group Mağazacılık Anonim Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tasarım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Yönetici Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uğurlu Oto Cam A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız UTOPIAN için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı - Mall Of Istanbul arayışımız bulunmaktadır.

8. Diş Hekimi Asistanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız A+ için Kahramanmaraş bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Yönetici Asistanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ART YAPI PROJE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Genel Müdür Asistanı

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Firma Bilgisi Gizli için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

12. İnsan Kaynakları Asistanı

HRT İnsan Kaynakları için İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Ofis Asistanı (İzmir)

Gayrimenkul, Emlak İşleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CB GAYRIMENKUL FRANCHİSİNG PAZ. VE DAN. HİZMETLERİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı (İzmir) arayışımız bulunmaktadır.

14. Yönetim Kurulu Asistanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız INVEST EBA İNŞAAT YAPI A.Ş: için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetim Kurulu Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Lojistik Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAFE INTERNATIONAL TRAKTÖR SAN. TİC.LTD.ŞTİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Kasa Personeli - Harbiye

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Personeli - Harbiye arayışımız bulunmaktadır.

17. Pazarlama Departman Asistanı

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEKNİK İSTİF MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Full Time Satış Danışmanı- Mall Of Istanbul Avm arayışımız …

20. Ofis Asistanı

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Reed Özel İstihdam Bürosu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Yönetici Asistanı

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız The British School İstanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Yönetici Asistanı

DİPA YÖNETİM DAN. için İstanbul Anadolu bölgesinde Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Perakende Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız BHPC ISTANBUL GIYIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Perakende Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Assistant Group Sales Manager

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Ritz- Carlton, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Assistant Group Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

25. Shangri-La Bosphorus / Kasap Şefi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Shangri-La Bosphorus, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Shangri-La Bosphorus / Kasap Şefi arayışımız bulunmaktadır.