1. Kundenberater - Inbound - Izmir / Musteri Temsilci - Inbound -Izmir

SNT REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için İzmir bölgesinde Kundenberater - Inbound - Izmir / Musteri Temsilci - Inbound -Izmir arayışımız bulunmaktadır.

2. Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı(Özel Kalem)

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız CITY GROSS için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı(Özel Kalem) arayışımız bulunmaktadır.

3. Satış Danışmanı - (Kale Center)

Süvari Giyim için İstanbul Avrupa bölgesinde Satış Danışmanı - (Kale Center) arayışımız bulunmaktadır.

4. İstanbul Kale Center Avm - Part Time Satış Danışmanı

Greyder/Kavsan Ayakkabı için İstanbul Avrupa bölgesinde İstanbul Kale Center Avm - Part Time Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Özel Kalem

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Özel Kalem arayışımız bulunmaktadır.

6. Hta Satış Danışmanı

Oto Yetkili Satıcıları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mengerler Ticaret Türk A.Ş. izmir Şubesi Egemer için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hta Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Hafif Ticari Araçlar Satış Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mengerler Ticaret Türk A.Ş. izmir Şubesi Egemer için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hafif Ticari Araçlar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Üretim Uzmanı(İç Montaj - Aksesuar)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Uzmanı(İç Montaj - Aksesuar) arayışımız bulunmaktadır.

9. Bölge Satış Temsilcisi

Ölçü ve Kontrol Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE KESİCİ TAKIMLAR için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Kıdemli Metod Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Metod Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Receptionist

Swissôtel Büyük Efes, Izmir için İzmir bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Receptionist arayışımız bulunmaktadır.

12. Şirket Avukatı

Otobüs Şirketleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE ULUSLAR ARASI TURİZM SEYAHAT VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Şirket Avukatı arayışımız bulunmaktadır.

13. Giriş Kalite Kontrol Görevlisi

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE ARGE için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Giriş Kalite Kontrol Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Kalite Dokümantasyon Görevlisi

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE ARGE için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Dokümantasyon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

15. Planlama Yöneticisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Planlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Kıdemli Muhasebe Uzmanı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Muhasebe Müdürü

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE CARE CHEMICALS KIMYEVI MADDELER ANONIM SIRKETI için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Hasar Müşteri Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mengerler Ticaret Türk A.Ş. izmir Şubesi Egemer için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hasar Müşteri Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Depo Elemanı

maske iş güv ltd şti için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Üretim Mühendisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KALE BAĞLANTI TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Elektronik Teknisyeni (Kgs)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektronik Teknisyeni (Kgs) arayışımız bulunmaktadır.

22. Aktif Pazarlama Sorumlusu

balteks iş elbiseleri için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aktif Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. İşyeri Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hakan iş Sağlığı ve Güvenliği San. Tic. Ltd. Şti. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşyeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

24. İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği ve Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız çankaya iş sağlığı ve güvenliği merkezi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Teknik Operasyon Yöneticisi

Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Operasyon Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.