1. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Proje Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Ofis Asistanı (İzmir)

Gayrimenkul, Emlak İşleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CB GAYRIMENKUL FRANCHİSİNG PAZ. VE DAN. HİZMETLERİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı (İzmir) arayışımız bulunmaktadır.

4. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eston İnşaat Yatırım A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Teknik Ofis İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız demir group altyapı inşaat enerji taahhüt ticaret anonim şirketi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı

TURKCELL SUPERONLINE ERDEM TEKNOLOJİ ABONE MERKEZİ için Gaziantep bölgesinde Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Ofis Asistanı

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Reed Özel İstihdam Bürosu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Teknik Ofis Şefi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Şefi arayışımız bulunmaktadır.

11. Ofis Elemanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız SU KENT BEYTEPE SİTE YÖNETİCİLİĞİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Ofis Görevlisi

Seyahat Acentaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız TATİLBUDUR SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Ofis Asistanı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için İstanbul(Avr.), Eskişehir bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Dizayn Tekne Resim Teknikeri

Gemi Acentaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız TERSAN TERSANECİLİKSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Yalova bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dizayn Tekne Resim Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Raporlama Analiz (Ofis)

Odak Yatırım Mühendislik ve İnşaat A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Raporlama Analiz (Ofis) arayışımız bulunmaktadır.

16. Ofis Asistanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız AcnTURK Sigorta A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Ofis Temizlik Görevlisi

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Underthink Girişim ve Bilişim A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız SUNRISE GROUP İNŞAAT MOBİLYA SAN. VE TİC. A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

19. Ofis Asistanı

Art İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı Ltd.Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DUYGU TAAHHÜT VE İNŞAAT A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Ofis Sorumlusu

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız HAKBEY MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Uzmanı

Ofis Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kolektif House Gayrimenkul İşletmeciliği ve Hiz. Tic. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Kalite Kontrol Mühendisi

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nurus A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Akaryakıt İstasyonu Servis Elemanı

Petrol ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Petrol Ofisi A.Ş. -Bayii için Bolu bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Akaryakıt İstasyonu Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Bilgi İşlem Destek Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yüksel Dizayn Otomotiv için Kırklareli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.