1. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eston İnşaat Yatırım A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Teknik Ofis İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız demir group altyapı inşaat enerji taahhüt ticaret anonim şirketi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

6. Sigorta Teknik Personeli

BİLGİTEK SİGORTA için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

7. Teknik Ressam

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZBAYRAK LAZER KESİM VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

8. Proje Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Grup için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya arayışımız bulunmaktadır.

10. Broker Teknik Departman Yönetmeni

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız D12 DANIŞMANLIK için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Broker Teknik Departman Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

11. Sigorta Teknik Personeli

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALPAY VEZİROĞLU için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

12. Ofis Asistanı (İzmir)

Gayrimenkul, Emlak İşleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CB GAYRIMENKUL FRANCHİSİNG PAZ. VE DAN. HİZMETLERİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı (İzmir) arayışımız bulunmaktadır.

13. Teknik Müdür

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATALIAN GLOBAL SERVICES için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

14. Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ray Sigorta A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Teknik Servis Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız GARANTİLİ TEKNOLOJİ İLETİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Teknik Servis Bölge Yöneticisi

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Arvento Mobil Sistemler A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Bölge Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

17. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı

TURKCELL SUPERONLINE ERDEM TEKNOLOJİ ABONE MERKEZİ için Gaziantep bölgesinde Ofis İçi Operasyon Ve Satış Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Ofis Asistanı

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Reed Özel İstihdam Bürosu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Satış Mühendisi

Yazılım sektöründe faaliyet gösteren firmamız Z Telemetri Tlk. Yaz. Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Uzmanı

Ofis Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kolektif House Gayrimenkul İşletmeciliği ve Hiz. Tic. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Kalite Kontrol Mühendisi

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nurus A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Ürün Geliştirme Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GM Teknik Cam Endüstri A.Ş. için Amasya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Depo Görevlisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sistem Teknik Makina San ve Tic A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.